Коли Ользі перевалило за тридцять, за справу, взялася її мати, намагаючись знайти серед дітей подруг гідного кандидата

Бухгалтер на моїй роботі має доньку Карину. Багато років поспіль вона працювала в дитячому садку вихователькою, відчайдушно хотіла вийти заміж, але в молодості обрала такий навчальний заклад і таку професію, де чоловіків дуже мало.

Коли Ользі перевалило за тридцять, за справу, взялася її мати, намагаючись знайти серед дітей подруг гідного кандидата. Навіть до мене в гості з дочкою приходила, старший брат у мене ще парубок. Бухгалтерка розглядала для своєї тридцятидворічної доньки будь-яких хлопців віком від 25 до 45 років.

Тільки чоловіки не люблять, коли до них нав’язуються. Шанси вийти заміж танули з кожним днем.

Тоді Карина вирішила поїхати за кордон, там жінок починають вважати старими дівами набагато пізніше, ніж у нас, розрахувалася з роботи і вирішила поїхати на заробітки за кордон. З розрахунком, що там їй більше пощастить.

Вихователем шансів влаштуватися офіційно у неї не було, а вона хотіла лише нормальну законну роботу, тож поїхала до Чехії швачкою на фабрику працювати. Через кілька місяців бухгалтерка прямо прилетіла на крилах щастя на роботу, виявилося її Карінка, познайомилася на фабриці з чоловіком із Польщі.

Він теж був на заробітках на тій же фабриці, ремонтував машинки. Їм навіть дали кімнату у гуртожитку при фабриці. Зустрічалися вони недовго й одружилися. Живуть у Польщі. Наскільки я знаю, Польща в Євросоюзі, достаток у населення хороший, рівень життя значно вищий за наш.

Потім бачила Карину, вона приїжджала додому по придане. Її мати казала, що дочка забрала з будинку подушки, ковдри, скатертини, набори каструль. Дивно, навіщо їй тягти все це? Чи не хоче бути бідною родичкою в сім’ї чоловіка чи він у неї такий жадібний?

Тепер у матері Карини вже інша проблема – вона хоче онуків і каже нам, що дочка не народжує, бо спочатку із чоловіком хочуть пожити для себе. Теж слабо віриться. Діти у 40 років лише зірки естради та телебачення народжують. Ось лише сиди і гадай, що там такого у них відбувається.

You cannot copy content of this page