fbpx

Коли повертався з відрядження, то побачив, що в моїй спальні горить світло. Я бігом туди і бачу дивну картину, якась парочка лежать у моєму ліжку

Ніколи не буду з відрядження повертатися раніше покладеного.

Відправили мене у відрядження. Через 4 тижні повинен був повернутися назад. День витратив на переліт, переїзд та заселення в дешевий готель типу хостелу.

Приходжу в офіс і тут виявляється, що крім мене вислали ще двох техніків. Оце так поворот! А адже працювати я повинен був один.

Працювали з максимальними перервами, перекурами і все одно впоралися за вісім днів.

Якщо чесно, то мені подобається бути у відрядженнях, спілкуєшся з новими людьми, катаєшся по країні за рахунок фірми. А ще я беру з собою мою улюблену зеркалку. Цього разу навіть фотоапарат брати не став. Сенс який?

Коротше, повертаюся я майже на три тижні раніше, ніж треба. Повернувся вже ввечері.

Дивлюся, світло в спальні горить, а в іншому будинку загасили. Сказати, що я був здивований, так це нічого не сказати.

Відкриваю своїм ключем вхідні двері, а вона відкрита вже.

Вламуюсь в спальню, а там парочка любовних утіхам віддається на моєму ліжку. А знаєте в чому прикол?

А в тому, що я навіть не одружений, а на ліжку лежала навіть не моя дівчина. Якісь підлітки вломилися в будинок і облюбували спальню.

Вони в сльози кинулися. Стали благати не викликати поліцію. Переконували, що нічого не вкрали і не зламали. Став перевіряти і дійсно, нічого не вкрали, навіть заначка в ящику була на місці.

Техніка теж на місці. Домовився з ними, що вони за собою підлогу помиють, так як натоптали знатно.

Вони миттю вимили підлогу і зникли, немов їх і не було. Я в шоці. Пішов на кухню, а ці негідники як виявилося банку варення, хлібці і масло з’їли.

Дивні одним словом. Але про всяк випадок замки поміняв.

Related Post

Чоловік на 18-ту річницю сказав, що вирішив піти від мене… «Сивина в голову … а суп на плиту»Чоловік на 18-ту річницю сказав, що вирішив піти від мене… «Сивина в голову … а суп на плиту»

Читаєш історії на сайті, думаєш: “Ну що за нісенітниця? Такого бути не може!”, А потім твоє життя саме стає схожим на одну з таких історій. Цього року виповнилося 18 років