Коли поїхав у відрядження від дружини прийшло СМС, що вона від мене йде. Коли повернувся побачив, що вона навіть посуд і штори забрала. Мабуть у коханця не вистачало.

Дружина пішла до коханця…

Забавно, звичайно, опинитися на явно жіночому сайті, але, мабуть, у мене зараз такий період життя. 9 липня від мене пішла дружина. Я добре запам’ятав цю дату з тієї причини, що саме 9 липня поїхав у відрядження.

Коли я був уже в іншому місті, мені прийшло SMS від дружини: “Я тебе більше не люблю. Не пиши мені. Я пішла”.

Спочатку подумав, що це якийсь жарт від шахраїв, але моя дружина насправді пішла. Вона додала мене в чорний список (зателефонувати зі свого номера більше не міг), заблокувала мене в соцмережах.

Якось це не по-людськи, підло … Якщо хочеш піти – скажи в обличчя, навіщо ці повідомлення по SMS? І все це з огляду на те, що ми навіть не розлучилися офіційно.

Повернувся додому вже в серпні. Вдома посуду не було, зняла штори, забрала всі стільці, комп’ютер забрала. Ну і чорт з нею … Пішов в магазин, купив пластиковий посуд на перший час, щоб пообідати хоча б було з чого. З’їздив в магаз, прикупив дві табуретки. Благо, що ноутбук був у мене.

Зате залишила ту мерзенну картину в жанрі кубізму, яка мене весь цей час дратувала. Продав картину на Авіто за 100 гривень.

Розставання я пережив під час відрядження. У той же момент була лише порожнеча.

Добре, що додумалася хоча б квартиру на ключ закрити …

На початку жовтня мені подзвонила вже колишня. Захотіла офіційного розлучення. Ніби не можна було цього зробити відразу. Зараз вже оформили розлучення на папері.

Забавно, що за цей час мене підвищили до керівника офісу в регіоні. Тепер і гроші є в надлишку і хомута на шиї немає … Поцікавився у дружини – навіщо ж їй так терміново знадобилося розлучення. Виявилося, що вона знову виходить заміж.

Вона ж запитала про мої справи. Відповів, що бухаю, звільнився, зараз поки не працюю. У неї на обличчі розповзалася здоровенна посмішка. Мабуть, була задоволена моїми фальшивими неприємностями.

Нехай радіє. А правда в тому, що мені не потрібно було одружитися взагалі. Ех, не заздрю ​​я її майбутньому чоловікові … Таку змію на грудях пригрів … Адже хто раз зрадив, повторить зраду знову. Я розумію, що можна розлюбити людину або закохатися знову, але навіщо ж все робити підло і нишком?

You cannot copy content of this page