fbpx

Коли поїхав у відрядження від дружини прийшло СМС, що вона від мене йде. Коли повернувся побачив, що вона навіть посуд і штори забрала. Мабуть у коханця не вистачало.

Дружина пішла до коханця…

Забавно, звичайно, опинитися на явно жіночому сайті, але, мабуть, у мене зараз такий період життя. 9 липня від мене пішла дружина. Я добре запам’ятав цю дату з тієї причини, що саме 9 липня поїхав у відрядження.

Коли я був уже в іншому місті, мені прийшло SMS від дружини: “Я тебе більше не люблю. Не пиши мені. Я пішла”.

Спочатку подумав, що це якийсь жарт від шахраїв, але моя дружина насправді пішла. Вона додала мене в чорний список (зателефонувати зі свого номера більше не міг), заблокувала мене в соцмережах.

Якось це не по-людськи, підло … Якщо хочеш піти – скажи в обличчя, навіщо ці повідомлення по SMS? І все це з огляду на те, що ми навіть не розлучилися офіційно.

Повернувся додому вже в серпні. Вдома посуду не було, зняла штори, забрала всі стільці, комп’ютер забрала. Ну і чорт з нею … Пішов в магазин, купив пластиковий посуд на перший час, щоб пообідати хоча б було з чого. З’їздив в магаз, прикупив дві табуретки. Благо, що ноутбук був у мене.

Зате залишила ту мерзенну картину в жанрі кубізму, яка мене весь цей час дратувала. Продав картину на Авіто за 100 гривень.

Розставання я пережив під час відрядження. У той же момент була лише порожнеча.

Добре, що додумалася хоча б квартиру на ключ закрити …

На початку жовтня мені подзвонила вже колишня. Захотіла офіційного розлучення. Ніби не можна було цього зробити відразу. Зараз вже оформили розлучення на папері.

Забавно, що за цей час мене підвищили до керівника офісу в регіоні. Тепер і гроші є в надлишку і хомута на шиї немає … Поцікавився у дружини – навіщо ж їй так терміново знадобилося розлучення. Виявилося, що вона знову виходить заміж.

Вона ж запитала про мої справи. Відповів, що бухаю, звільнився, зараз поки не працюю. У неї на обличчі розповзалася здоровенна посмішка. Мабуть, була задоволена моїми фальшивими неприємностями.

Нехай радіє. А правда в тому, що мені не потрібно було одружитися взагалі. Ех, не заздрю ​​я її майбутньому чоловікові … Таку змію на грудях пригрів … Адже хто раз зрадив, повторить зраду знову. Я розумію, що можна розлюбити людину або закохатися знову, але навіщо ж все робити підло і нишком?

Related Post

Мій син як деревце з підрубаним коренем, тому що без татаМій син як деревце з підрубаним коренем, тому що без тата

«Мама, тато, я – щаслива сім’я!» – щоразу, коли ми з сином зустрічаємо цей сюжет в його дитячих книгах, ентузіазм в моєму голосі пропадає. Фарби, дзвін, іскри радості від спілкування

Зараз навіть радий, що з нею нічого не вийшло “- повчальна історія від нашого читачаЗараз навіть радий, що з нею нічого не вийшло “- повчальна історія від нашого читача

Моя історія максимально банальна. Закохався я в інституті в дівчину. Вона була головною красунею курсу. Завжди ходила з високо піднятою головою. До такої, як зазвичай кажуть, на кривій козі не

Даша просто закохалася у іншого чоловіка поки була у шлюбіДаша просто закохалася у іншого чоловіка поки була у шлюбі

Познайомилися випадково, в співтоваристві однієї гри, мені 30 я заміжня, йому 38 він одружений, гра так собі коли є вільний від роботи час, всі дорослі приколюємося, спілкуємося. У певний період

facebook