fbpx

Коли ручна бабця пропала, всі занепокоїлися

Надія Петрівни була незвичайною бабусею. Вона не сиділа з онуками і не в’язала дітям одяг, а замість цього вставала о 7 ранку і йшла на вулицю диміти. Їй було 82 роки.

До того бабуся ще й слухала рок, включаючи його на повну гучність. Однак сусіди вже не скаржилися: вони звикли. У цей вихідний ранок старенька знову встала і включила гучну музику, розбудивши всіх сусідів.

Одна сусідка не витримала: — Надія Петрівна, Та дайте хоч у неділю поспати! — Марія Іванівна, і вам доброго ранку! -Ти коли-небудь заспокоїшся? — розгнівалася жінка. — Ніколи, — коротко і чітко відповіла бабуся. Вона жила в двоповерховому будинку з одним під’їздом.

Її сусіди були хорошими. Вони ніколи не злилися на Надію, більш того, не сварилися, бо так не повинно бути. А самі навіть шкодували жінку і розуміли її самотність. Щоранку вона ходила в парк на прогулянку. Іноді боліли ноги або була погана погода, але жінка все одно йшла до улюбленого місця.

Однак сьогодні лавочка, на якій вона завжди сидить — була зайнята якоюсь дівчиною. — Тут я завжди сиджу! — сказала вона незнайомці з коляскою. — Ой, вибачте, я вже йду. — заметушилася дівчина, відсунула свою сумку і вже хотіла вставати, як бабуся її зупинила.

— Почекай, я гляну на тебе. — вона дістала окуляри і побачила синці на її обличчі. — Звідки це в тебе? — промовила здивована бабуся. Дівчина не витримала і розплакалася. — Мій чоловік втратив роботу і почав багато пити. Як приходить додому — б’є мене.

Я не витримала і втекла з дому, а зараз не знаю, що робити і куди податися, — плачучи, розповідала вона. Старенька запросила її з дитиною до себе додому і дала їй випити чаю. А потім сказала, що та може залишатися у неї жити. — Пенсія у мене непогана, місце є і нам обом буде веселіше.

Тому залишайся, я буду тільки рада. Бабуся Надія до того і мріяти не могла про онуків, а тепер зможе за дитиною доглядати. На наступний ранок вона не встала о 7 годині, як це бувало завжди, і не заварила кави.

Сусідка Марія в 7: 30 перелякалася і подумала про найгірше. Швидко початку всіх питати, чи бачив хто незвичайну бабусю. Двірник відповів, що ні. Старенька занепокоїлася і вирішила піти подивитися, що відбувається. Як раптом відчинилося вікно на першому поверсі: — Ви можете бути тихіше?

У мене дитина спить, не заважайте! — заявила Надія Петрівна. Після того бабуся змінилася, вона подякувала Богові за такий подарунок долі і обіцяла, що кине погану звичку.

Таке життя: все може змінитися в будь-який момент, головне — вірити в краще, і все обов’язково збудеться.

Related Post

Спробувала зламати життя заміжньої коханки, але не тут-то було!Спробувала зламати життя заміжньої коханки, але не тут-то було!

Відразу скажу: з чоловіком я в підсумку розлучилася, і не шкодую. У мене нова щаслива родина, в якій про зраду я навіть не переживаю. Мій чоловік вирішив «напаскудити там, де

Чоловіки втихомирили його і забрали в відділокЧоловіки втихомирили його і забрали в відділок

Багато років назад мій свекор покинув свою сім’ю заради жінки, яку він називав коханням всього життя. Одному Богу тільки відомо що тоді пережила моя свекруха. Дітям, точніше сказати, моєму Дмитру

Без п’яти хвилин графиняБез п’яти хвилин графиня

Мені 30 років, я менеджер IT-команди в міжнародній компанії, дуже люблю свою роботу і вона приносить мені адекватний дохід, шість років одружена з чудовим і дуже турботливим чоловіком (освідчився через