Коли шеф приїжджає вранці на роботу, розмови затихають, усі нервово втикаються в монітори

Занадто довго я не могла нікуди влаштуватися, довелося працювати не за фахом, але я подумала, що, маючи вищу освіту, мені не важко буде працювати, впораюся. Спочатку я вважала, що мені пощастило, зарплата нормальна, та й колектив добрий, дружній. Але з начальником не пощастило.

Людина просто неприємна. Він скандальний, з першого погляду мені не сподобався і, як пізніше виявилося, що такої думки про нього весь колектив. Коли я вперше побачила, як він грубо поводиться зі співробітниками, то вже передумала і працювати тут, але зупинило те, що іншої роботи поки що немає, і люди якось працюють тут уже не перший рік.

Коли шеф приїжджає вранці на роботу, а це близько десяти, розмови затихають, усі нервово втикаються в монітори і чекають, кого сьогодні він обере як мішень для догани. Робить він це не за результатами роботи, а навмання, хто під руку потрапить першим.

Усі вже звикли до такої поведінки начальника і просто чекають, коли він піде до себе в кабінет, але я так не вмію, і щоранку сиджу і тремчу від страху, щоб сьогодні не прийшла моя черга. І так кожного дня. Співробітниця, з якою я зблизилася, розповідала, що на її колишній роботі все було так само, хоч начальником там була молода жінка.

Старший менеджер пішла у декрет і її роботу доручили мені. Тепер доводиться щоранку збирати звіти співробітників та доповідати шефу, носити документи на підпис, вислуховувати його доручення та вказівки. Я знаю, що робота виконана правильно, але все одно нервуюся щоранку, а ввечері приходжу додому така втомлена, що вже не можу нічого зробити.

Я тільки одного не можу зрозуміти, навіщо так поводитися з підлеглими, щоб вони тебе не тільки не поважали, а ще й ненавиділи. І головне, якість роботи від цього страждає. Коли він знаходиться поруч, у мене руки тремтять, роблю помилки, і я впевнена, не тільки в мене так.

Звільнитися поки що не можу, та й де гарантія, що на новому місці буде не так.

Related Post

Я відчула величезну різницю в менталітеті між нами! Ігор беззаперечно слухається батьків, хоча йому вже 28 років. Моя думка не враховується, я лише доглядаю за дитиною. Всі інші питання вирішують чоловік і його батьки. Чоловік постійно вказує на двері: «Якщо тебе щось не влаштовує – збирай речі і їдь. Одна без дитиниЯ відчула величезну різницю в менталітеті між нами! Ігор беззаперечно слухається батьків, хоча йому вже 28 років. Моя думка не враховується, я лише доглядаю за дитиною. Всі інші питання вирішують чоловік і його батьки. Чоловік постійно вказує на двері: «Якщо тебе щось не влаштовує – збирай речі і їдь. Одна без дитини

Моя історія стара як світ. Я познайомилася з чоловіком своєї мрії на Кіпрі і, закохавшись, вирішила що він – моя доля! Все відбувалося як в казці! Сонячний острів, спекотне сонце!

Поки консьєржка розповідала свої звичні байки, хлопці встигли розбити чашкуПоки консьєржка розповідала свої звичні байки, хлопці встигли розбити чашку

Моя подруга Юля не розуміла себе від щастя, коли нарешті придбала власне житло неподалік від центру міста. Якщо бути чесною, то квартира була не надто великою, але в хорошому районі,

Знайшла любовне листування чоловікаЗнайшла любовне листування чоловіка

Живемо з чоловіком 13 років. Побачила у нього в телефоні переписку з іншою жінкою. Це було спілкування коханців, а не друзів. Влаштувала йому скандал. Сказав, що припинить. Через день знову