Коли стукнуло 6 років нашим відносинам він в новорічну ніч встав і сказав: хочу сказати важливий тост про тебе! “Я собі думаю оооо невже пропозицію зробить! Тост звучав так:” Я тебе дуже поважаю, ти дуже хороша і прекрасна, ти відмінно дбаєш і смачно готуєш, але тобі пора дорослішати! Пора знайти роботу по серйозніше, а то я втомився сам все оплачувати

12 годин ночі, а я сиджу з кухлем чаю й апельсинами, читаю історії, це як журнал сидиш читаєш, багато дуже цікавих історій, ех життя воно таке різне, у кожного своє, як калейдоскоп.

Зачіпали історії про кохання, згадала і вирішила поділитися своєю історією моїх перших відносин.

Я людина досить домашня, як мені сказав хлопець моєї подруги я ставлюся до сімейного типу дівчат, коли мені стукнуло 17 я поступила в академію, поїхала в інше місто, почалося доросле життя, ніяково було, я ж так далеко від будинку, від батьків, але з часом звикла.

Подруга у мене була одна тільки, вона жила зі мною в кімнаті, були ще просто хороші знайомі, всі були при хлопцях, на побачення ходили й пам’ятаю мені так зробилося сумно, я ж теж цього хотіла, а на мене ніхто навіть не дивився, якщо і дивилися, то якісь дуже неприємні хлопці.

В один прекрасний вечір мені прийшло повідомлення від хлопця, він навчався в цій же академії на іншому факультеті, ми одне одному сподобалися, почали дружити, а потім зустрічатися через пів року.

Відносини у нас тривали довго, досить довго 8 років, перший рік був легкий прям закоханість метелики в животі, побачення, прогулянки допізна, поцілунки у моря.

Через те, що це були мої перші відносини я багато чого не знала, як поводитися, як не влаштовувати сцен ревнощів, як реагувати, що робити, я любила його страшно, чіплялася за нього повністю і цілком, робила все як він хоче, при цьому він маніпулював мною як хотів.

Дуже хотіла бути ідеальною, у мене все має бути просто на висоті, готування, прання, прибирання, я повинна ще при цьому виглядати доглянуто і не втомленою. Я не звертала увагу на його листування з дівчатами, з легким фліртом, закривала очі на його пізні повернення додому після чергових корпоративів і частих відряджень в інше місто без мене відповідно, ще він мене приховував від жіночої статі, ну розумієте навіщо.

Я з розумінням приймала його критику що у мене груди маленькі, ноги криві й великий ніс, хоча насправді у мене все ок, а точно ще я тупа – найголовніше, не звертала увагу на винос мозку з боку його мами, їй весь час щось не подобалося, то їй не так і це.

Коли стукнуло 6 років нашим відносинам він в новорічну ніч встав і сказав: хочу сказати важливий тост про тебе!

“Я собі думаю оооо невже пропозицію зробить! Тост звучав так:” Я тебе дуже поважаю, ти дуже хороша і прекрасна, ти відмінно дбаєш і смачно готуєш, але тобі пора дорослішати! Пора знайти роботу по серйозніше, а то я втомився сам все оплачувати!

Крутий тост, оплески, сказав як відрізав, я подякувала йому за ці теплі слова і просто напилася в ту ніч! Як не пила ніколи!

Останній рік наших відносин, особливо фінал відносин був феєричним, він мені прямо сказав, що всі ці роки був зі мною через жалість, а причиною розставання була дівчина, причому він би не зізнався якби я його по карті не спалила, а може б і зізнався, але це вже не важливо.

Він сказав, що нам потрібна перерва на рік, щоб спробувати щось з іншими.

Це було жахливо я впала в депресію, якщо це так можна назвати, я не хотіла нічого, ні їсти, ні гуляти, ні читати нічого, мене рятував сон, коли я спала мені було добре.

Одразу ж після нашого рішення розлучитися він поїхав до своєї нової пасії з ночівлею це при тому що я все ще була у нього вдома, і я про це знала і це було жахливо я всю ніч проридала просто, я ридала тиждень мені було так погано, я не уявляла себе з іншим чоловіком, я не хотіла представляти, я готова була його пробачити.

Ще місяць я намагалася його повернути все було марно, при цьому ми з ним спали в одному ліжку і не тільки спали, якось дивно він і з нею спав і зі мною одночасно, це якось ненормально чи що.

Поїхала я на вихідні пам’ятаю до батьків, розповіла їм все, висловила все що наболіло, мене заспокоїли, я відпочила, розслабилася, відволіклася, ще мені написав мій друг з яким ми знайомі вже десь близько 10 років, у нього виявляється аналогічна історія сталася, одне одному висловилися й ось нарешті я перестала про нього думати, мені було все ще боляче, але біль поступово вщухала, я відволіклася.

Після вихідних я повернулася на квартиру і почала шукати житло, вирішила тимчасово пожити у подруги, домовилася з нею і почала збирати речі.

Він же побачив, що я вже не страждаю практично і це йому не сподобалося, як так? Вона більше не сумна.

Ми посварилися, просто він захотів прощального “ліжка”, а я ні, все закінчилося на ляпас в мою адресу, все. Це кінець!

Я поїхала жити до подруги, він ще допоміг мені речі перевезти, зайшла я у свою нову кімнату занесла речі села і так почала ридати чи то від радості, чи від горя сама не зрозуміла!

Ось така моя історія першого кохання, як-не-як, але це частинка мого життя, 8 років було багато хорошого теж, але я всі ці роки відчувала що ця людина не любить мене, йому просто було зручно, але я не хотіла йти з цих відносин, я боялася, боялася залишитися одна, боялася бути нікому не потрібною.

Related Post

“Чоловік сказав, що він дуже багато грошей витрачав на мене за 30 років спільного життя і пішов”, – розповіла Ліда подрузі“Чоловік сказав, що він дуже багато грошей витрачав на мене за 30 років спільного життя і пішов”, – розповіла Ліда подрузі

Випадковостей не буває. Але вони відбуваються. Після 29 років спільного життя, одного разу … чоловік знайшов собі подружку і вирішив тихо піти з сім’ї. Звісно я була винна у всіх