fbpx

Коли вкладаю дитину спати чоловік може разлютится і голосно кинути ложку, або крикнути матом. І це у випадках коли йому щось не подобається…

Мене звуть Марина, мені 35 років, мій чоловік старший за мене на 10 років. У нас є спільний син.

Чоловік дуже важкий за характером. До мене був одружений два рази офіційно, і обидва шлюби закінчилися розлученням.

З чоловіком дуже важко в побуті. Він людина настрою: якщо щось йому це не подобається, може різко сказати, кинути ложку через роздратування, грюкнути голосно дверима.

Іноді укладаю по кілька годин дитину спати, він маленький у нас, всього 3 роки, а чоловік злиться і спеціально може щось кинути в квартирі зі зла, якщо ми з ним посварилися ввечері. Дитина тут же прокидається.

Починає дратуватися з будь-якого приводу, якщо раптом щось скажеш, там, ну по дрібниці, «навіщо нам ця вазочка», візьме і викине в смітник відразу, різко. Спеціально, на ефект.

Син це бачить і став копіювати його поведінку.

Я вже так втомилася постійно підлаштовуватися під нього. Люблю чоловіка, але з таким його характером просто втомилася. Якщо щось не по його, навіть і з його вини, може крикнути матом на мене, образити. Кілька разів це було навіть при дитині і при моїх батьках. Коли мама моя зробила йому зауваження, він образився.
Порадьте, що робити. І ще, хіба може так нормальний чоловік поводитися?

Related Post

І ось якось сусідка зупинила мене і каже, що це твій чоловік до Любки так часто заходить, коли тебе вдома немає?І ось якось сусідка зупинила мене і каже, що це твій чоловік до Любки так часто заходить, коли тебе вдома немає?

Одружені з чоловіком п’ять років, після весілля переїхали в нову квартиру, там обзавелися новими сусідами і подружилися з ними. Але як то так вийшло, що з-поміж усіх сусідів по сходовій