Коли вибір стоїть між життям ненародженої дитини і почуттями матері, що обрати?

Ще зовсім нещодавно моя свекруха на руках мене ледь не носила. Коли вона дізналася про те, що я вагітна, мене просто обдаровували подарунками, не смикали щоб щось допомогла і взагалі відносилися як до фарфорової вази.

Я тоді звісно їм сказала, що я вагітна, а не хвора, тому мене можна будити, можна просити щось допомоги, все можна. Свекруха послухала і зробила по своєму. Дійсно нічого такого важкого вона мене не просила.

Але почалися прохання типу приготуй, принеси, по бери, віднеси. На 8-9 місяці я так розпухла, що оте принеси і подай виллялося мені в серйозні проблеми з венам на ногах.

Коли мені треба було відлежатися, ванночки поробити, то мене вже не боялися підривати і казати що мені треба ходити, це корисно і все таке.

А ще мене змушували їсти, багато, дуже. На початку вагітності свекруха майже не з ложки годувала мене, казала що це вітаміни, корисно для дитини. А потім, коли ми разом з нею сходили на одні курси, всього на 1 заняття, виявилося що в мене надто великий живіт.

Це вона доречі так вирішила, і на мене морально почали тиснути для того щоб я не їла. Звісно їжу ніхто не ховав, але після слів куди тобі, і так он рознесло, не те що їсти, жити не хотілося.

Коли я народила сина і трішки прийшла до тями, мені стало значно краще. Тепер я могла собі дозволити фізичні навантаження, вправи, зарядку, дієту.

Почувала себе краще, адже стала набагато худішою. Але коли сину виповнилося 8 місяців я знов завагітніла. Тепер я не знаю що робити. У нас є можливість виростити дитину, ми не бідні, є гроші ,чоловік добре заробляє, але я не знаю чи зможу.

Я себе ненавиділа коли ходила з животом. Я не позичу знову переживати ті ж самі емоції. Але я не можу позбавитися цієї дитини. Як прийняти рішення. Я тільки на 2 місяці, а мені вже здається що я стала як слон, некрасива, неповоротка, що в мене пігментні плями, синці, напухші ноги.

Я нікуди не вміщаюся і треба сидіти вдома. Я боюсь зненавидіти дитину ще до того як народжу її.

Related Post

Продала сукню, яку свекруха взяла їй напрокат на весілля і навіть не вибачиласяПродала сукню, яку свекруха взяла їй напрокат на весілля і навіть не вибачилася

Весілля було в розпалі. Злегка веселі гості, захеканий тамада і вічно невдовоьені родичі з Сургута показували все своє єство. Наречена сиділа на вулиці на лавці, жених взагалі лишив її на

Дивні історії кохання, які здатні навчити мудростіДивні історії кохання, які здатні навчити мудрості

Зі мною в класі вчилися хлопчик і дівчинка, які часто кепкували над усіма навколо. У якийсь момент вони почали спілкуватися тісніше, і з того моменту інакше, як «злісної парочкою», їх