ЦЕ EASY Життєві історії Коли виросли мої діти я віддала 10 мішків з одягом для Тамари

Коли виросли мої діти я віддала 10 мішків з одягом для Тамари

Зі мною пригода сталася нещодавно, точніше навіть сказати неприємна ситуація. Справа в тому, що в мене є знайома, в якої 4 дітей. Вона звісно не бідна людина, але і достатками не блищить.

Середньостатистична мама, з середніми доходами, яка намагається навіть свій магазинчик тримати, там різні сувеніри продає, речі ручної роботи. Словом, коли виросли мої діти я віддала 10 мішків з одягом для Тамари.

Я хочу сказати, що речі дійсно були в ідеальному стані, просто новизна, бколи виросли мої діти я віддала 10 мішків з одягом для Тамариез плям, потертостей, деякі вдягалися по 1 разу. В ті часи у нас було багато друзів і родичів, для дітей дарували всяку всячину, не завжди була можливість зносити все, тому більшість подарованого просто лежало роками в шафі.

Я то думала, що Тома ці речі для дітей своїх лишить, 2 хлопчика, 2 дівчинки, речі брендові, якісні, що саме головне і мають вид нового.

Яке ж було моє здивування, коли я побачила Тамару з доньками в бутіку, вони купувати куртки на зиму. Я кажу, а ті що я давала, що, не підійшли?

-Так я їх продала, спасибі, Любочко, я стільки грошей виручила на тих речах, тобі не передати, буде де щось принось, он тепер хоч дітям куплю щось на зиму, а то торішнє якось не хочеться вдягати.

Я в повному шоці і розчаруванні йду додому і думаю собі, якщо вона продала всі речі, і явно не по 5 копійок, то мабуть пристойну суму назбирала, а там, вибачте 10 п’ятидесяти кілограмових мішків, ви ж розумієте, так, яка це купа речей, а яка купа грошей.

Прийшла додому, розповіла все чоловікові, а він сказав, щоб я йшла і просила компенсацію, а то виходить що зробила бізнес на наших речах.

Звісно я не піду нікуди, вже зробленого не повернеш, але я просто дивуюся, я ж віддала речі для неї, а не щоб вона їх продала.

Але з другого боку, я всеодно сала їх пороздавати, яка мені різниця, тимпаче що Тамара дуже дякувала, запрошувала в гості, казала що дівчата дуже вдячні, привіт передавали. То по суті я їм прямо таки подарувала ці гроші, чи ні, сама заплуталася вже?

Related Post

Він сказав, що більше мене не любить. І що закоханий платонічно в якусь жінку з роботи, вона молодша за нього на 2 рокиВін сказав, що більше мене не любить. І що закоханий платонічно в якусь жінку з роботи, вона молодша за нього на 2 роки

Мене звати Іра. Мені 37 років, чоловікові 32. Коли я познайомилася зі своїм чоловіком, у мене вже була дочка від першого шлюбу. З першим чоловіком я жила не довго. Втомившись

Мама дивиться мені прямо в очі і каже синові:Мама дивиться мені прямо в очі і каже синові:

Ця мама — дійсно молодець! Кілька років тому я працювала в маленькій піцерії, де дуже частими гостями були молоді батьки з дітьми. Заклад було досить маленьким, і в будні дні

Чахну від того, що від мене мій чоловік відвернувся. Що він не захоплюється мною, і я йому просто вже набридлаЧахну від того, що від мене мій чоловік відвернувся. Що він не захоплюється мною, і я йому просто вже набридла

Із чоловіком познайомилася, бувши студенткою. Я його зустріла, і одразу йому сподобалася. А він, попри свою красу, здався мені розпещеним. Проте потім відкрив душу і здався мені просто гарною людиною.