Коли виросли мої діти я віддала 10 мішків з одягом для Тамари

Зі мною пригода сталася нещодавно, точніше навіть сказати неприємна ситуація. Справа в тому, що в мене є знайома, в якої 4 дітей. Вона звісно не бідна людина, але і достатками не блищить.

Середньостатистична мама, з середніми доходами, яка намагається навіть свій магазинчик тримати, там різні сувеніри продає, речі ручної роботи. Словом, коли виросли мої діти я віддала 10 мішків з одягом для Тамари.

Я хочу сказати, що речі дійсно були в ідеальному стані, просто новизна, бколи виросли мої діти я віддала 10 мішків з одягом для Тамариез плям, потертостей, деякі вдягалися по 1 разу. В ті часи у нас було багато друзів і родичів, для дітей дарували всяку всячину, не завжди була можливість зносити все, тому більшість подарованого просто лежало роками в шафі.

Я то думала, що Тома ці речі для дітей своїх лишить, 2 хлопчика, 2 дівчинки, речі брендові, якісні, що саме головне і мають вид нового.

Яке ж було моє здивування, коли я побачила Тамару з доньками в бутіку, вони купувати куртки на зиму. Я кажу, а ті що я давала, що, не підійшли?

-Так я їх продала, спасибі, Любочко, я стільки грошей виручила на тих речах, тобі не передати, буде де щось принось, он тепер хоч дітям куплю щось на зиму, а то торішнє якось не хочеться вдягати.

Я в повному шоці і розчаруванні йду додому і думаю собі, якщо вона продала всі речі, і явно не по 5 копійок, то мабуть пристойну суму назбирала, а там, вибачте 10 п’ятидесяти кілограмових мішків, ви ж розумієте, так, яка це купа речей, а яка купа грошей.

Прийшла додому, розповіла все чоловікові, а він сказав, щоб я йшла і просила компенсацію, а то виходить що зробила бізнес на наших речах.

Звісно я не піду нікуди, вже зробленого не повернеш, але я просто дивуюся, я ж віддала речі для неї, а не щоб вона їх продала.

Але з другого боку, я всеодно сала їх пороздавати, яка мені різниця, тимпаче що Тамара дуже дякувала, запрошувала в гості, казала що дівчата дуже вдячні, привіт передавали. То по суті я їм прямо таки подарувала ці гроші, чи ні, сама заплуталася вже?

Related Post

«Пробач мого недолугого сина, адже ти ж так любила його! Він розлучається і вільний», — почулося на тому кінці дроту«Пробач мого недолугого сина, адже ти ж так любила його! Він розлучається і вільний», — почулося на тому кінці дроту

Чи має сенс життя без мрії? Галина була впевнена, що ні. Усередині її теплилася надія, що колись вона здійснить своє заповітне бажання і полетить до Парижа. Але в її хлопця

Що робити, якщо невістка постійно бере твої речі без дозволуЩо робити, якщо невістка постійно бере твої речі без дозволу

Виховуючи єдиного сина, я завжди хотіла, щоб у моєму житті з’явилася дочка. Тому і плекала думку про те, що синок одружується і його обраниця стане рідною для мене. Я хотіла

Не впевнений, що хочу одружитися на своїй дівчиніНе впевнений, що хочу одружитися на своїй дівчині

Рік зустрічаюся з дівчиною. З огляду на наші традиції і термін спілкування, справа йде до весілля. Але через хворобливий досвід в колишніх стосунках і важку депресію після розриву мені важко