fbpx

Коли я дізналася про коханку чоловіка, то була на шостому місяці вагітності, ми жили на орендованій квартирі в чужому для мене місті. Виявилося, ця жінка була присутня протягом усього нашого сімейного життя

Моя історія банальна, за її мотивами знято не один серіал і фільм. Але, коли це трапляється саме з тобою, то до болю смішно і прикро. Хоч ти краєм ока бачила ці мильні опери в житті оточення, чомусь була впевнена, що з тобою цього вже точно не трапиться!

Не буду розповідати про істерики, постійні сльози, які б з радістю припинила лити, але ніяк не вдається. Але я хотіла зберегти сім’ю. А як же інакше?! “Дитині потрібен батько!”, – ця думка рухомим рядком кружляла у мене в голові.

Думаючи, що все прощу, зможу зрозуміти, увійти в становище я намагалася зберегти залишки від колись щасливого сімейного життя. Ми намагалися жити далі.

Так вийшло, що я поїхала на вихідні в інше місто, де у мене почав боліти живіт. Йшов сьомий місяць вагітності, тому біль мене насторожив і я пішла до лікаря. Виявилося, нічого серйозного.

Але доктор прописав деякі ліки. А у мене в гаманці було не так багато грошей, я вирішила зателефонувати чоловіку з проханням перекинути пару сотень на карту, щоб купити необхідні таблетки.

На що мій чоловік відповів: “У тебе є батьки, нехай вони тобі допомагають!”
Моє здивування, злість і образу просто неможливо висловити словами. Він поводився так, ніби це я зраджувала йому весь цей час, а тепер ще грошей прошу!

Я просто не розуміла за що, чому і як далі. Все стало зрозуміліше коли я повернулася додому – квартира була напівпорожньою. Чоловік мовчки забрав всі свої (і деякі мої) речі й поїхав до батьків.

Ми не бачилися, спроби поговорити закінчувалися взаємними докорами. Я з’їхала зі знімною квартири, повернулася до моїх батьків. Це згодом я дізналася, що він “каявся” вдома, а на роботі також продовжував зустрічі з коханкою.

І, мабуть, вирішив спалити всі мости, коли нагрубив мені у відповідь на моє прохання про гроші.
Минуло пів року. У мене народилася мила донечка. Смс і дзвінки з пропозиціями возз’єднання сім’ї від колишнього чоловіка вже заблоковані.

Раніше не уявляла, як жити без нього, думала, що хочу повернути назад. А зараз вже ні. Не треба мучити свою душу зайвими переживаннями. Я пройшла етап, де думки, як бджоли роїлися, і всі були лише про те, де він, що з ним. Це все пройшло.

Я вчуся поважати себе, довіряти собі, не дозволяти мене принижувати, ображати. Тепер я не буду терпіти поганого ставлення. У зраді винні обоє, я проаналізувала, в чому була не права, і буду намагатися не допускати їх в інших відносинах. А  історія з чоловіком закінчена. Якщо мене не поважають, то вже точно не люблять. І, знаєте, після всіх подій для мене стала переломною думка “А я справляюся і без тебе, і причому, непогано.”

Related Post

Батьки говорили мені: – “Не ходи в ліс один! “. Я потім пошкудував, що не послухавсяБатьки говорили мені: – “Не ходи в ліс один! “. Я потім пошкудував, що не послухався

Я зіткнувся з невідомою істотою, якщо так можна це сказати. Сталося це на дачі, днем, коли вирішив один сходити в ліс, не знаю чому мені так захотілося туди йти, адже

Вона брехала мені про своїх заможних кавалерів та про свій китайський айфон…Вона брехала мені про своїх заможних кавалерів та про свій китайський айфон…

Всім привіт. Мені було 16 років, коли я в перший раз серйозно закохався, це починалося зі звичайного флірту і як не дивно здогадатися переросло в любов. Але, на жаль, ця