fbpx

Коли я покинув свою кохану вона сказала, що завжди буде мене кохати. Але коли я їй подзвонив через 5 років то виявилося, що в неї вже є діти

Я подзвонив їй через 5 років. Як не дивно, але вона навіть не змінила номер, як ніби чекала. Коли вона взяла трубку, мене всього кинуло в холод. По голосу вона була така щаслива. На тлі сміялися діти.

Після її «Алло» я втратив дар мови. Я не знав, що сказати. Я був радий за неї, але в той же момент розривалося серце. Тоді, 5 років тому, вона говорила, що буде любити мене завжди. Я сміявся над нею, і говорив: «Ти зустрінеш ще своє щастя».

Хоча всередині розумів, що вона не бреше. Але тоді я все одно від неї пішов. Після того, як вона знову сказала «Алло», я скинув трубку. Міцно стиснув телефон в руці.

Прийшло смс. Вона написала: «Привіт! я чекала твого дзвінка. Дуже сподівалася почути твій голос. Але ти злякався, як і тоді. Тепер я сміливо можу вимкнути цей телефон. Я знаю, навіщо ти дзвонив. Дізнатися, чи люблю я тебе. Так люблю. Я не збрехала тобі тоді».

Я спробував їй передзвонити, але номер був недоступний. Дзвонив на наступний день, дзвонив потім ще і ще. Кожен день. Намагався її знайти. Але як слід прохолов.

Зараз мені 39 років. Я один. У мене немає ні дитини, ні кошеня. Тільки все той же номер, що і 15 років тому. Раптом вона подзвонить.

Цінуйте тих, хто поруч, зараз, а не потім!

Related Post

Колишня дружина проміняла 13 років шлюбу на одруженого коханцяКолишня дружина проміняла 13 років шлюбу на одруженого коханця

Одружені 13 років, двоє маленьких дітей. Уже два роки у дружини є коханець. Відносини дійшли до того, що дружина повністю відмовила мені в близькості. Коли піймав їх на гарячому, просто

Дратують Селфі вікових жінокДратують Селфі вікових жінок

Селфі – що це? Невпевненість, самозакоханість, спалах публічної самотності? Можна зрозуміти дівчат, але навіщо жінки в 45 і старше кожен день постять свої фото з малозрозумілими уривками про життя, кохання?