Коли я повернулася з роботи, то побачила порожню шафу і записку на столі

Мені так соромно перед своєю сестрою і напевно, вона ніколи мене не пробачить. Я зіпсувала їй весілля. Попри те, що ми з нею були найкращими подругами, у нас одна від одної не було жодних секретів, але моя поведінка перекреслила всі наші стосунки.

Сестра з нареченим вирішили, що на їх весіллі буде дві пари свідків. Вони запросили мене з моїм обранцем Вадимом, та Настю, з якою сестра разом навчалася в університеті. У нареченого був друг, і ми подумали що вони з Анастасією будуть гарною парою. Але не тут-то було.

Напередодні весілля я шукала у шафі свої туфлі й помітила невелику коробку. Коли я її відкрила, то побачила браслет і маленьку записку: “Моїй коханій”.

Я сподівалася, що Вадим подарує його мені, але як я здивувалася, коли побачила його на руці Насті в день весілля.

Мені хотілося вірити, що це мені здалося, але той браслет я ні з чим не переплутаю. То точно був він. Всю весільну церемонію я ледве стримувала емоції, щоб не з’ясовувати стосунки при гостях. У мене було безліч питань до Вадима і я хотіла отримати на них відповіді, але негайно.

Коли ми поїхали у ресторан, я помітила, що весь вечір він проводить з Настею. Він мене не запросив на жоден танець, хоча з нею танцював весь вечір. Тільки тоді я зрозуміла, що він мені зраджує.

Мені було дуже боляче, і я почала з’ясовувати стосунки прямо в залі, а тепер жалкую про це. Охорона мене швидко вивела на свіже повітря, і я залишилася наодинці зі своїми емоціями.

Після скандалу, мені вже соромно було повертатися на весілля, і не хотілося веселитися, тому я довго гуляла містом.Того вечора Вадим додому не прийшов. І наступного – його також не було. Через тиждень він забрав свої речі.

Коли я повернулася з роботи, то побачила порожню шафу і записку на столі: “Люба, Ольго! Дякую тобі за все що між нами було, але мені подобається інша. Ми плануємо одружитися і я сподіваюсь, що ти не станеш нам на заваді. Вибач мені та прощавай”.

Мені так стало боляче і прикро, що він так вчинив, а ще більше було соромно за скандал, який я вчинила на весіллі. Сестра з чоловіком відразу поїхали у весільну подорож, але про цей інцидент не забули.

Після їхнього весілля минуло вже три місяці, а ми з нею жодного разу ще не спілкувалися та не передзвонювалися. Тепер я відчуваю себе самотньою й сподіваюся, що колись сестра мені пробачить.

Related Post

Я не змогла пробачити те, що він накоїв, а він казав: «якщо не можеш прийняти, відпусти, а якщо прийняла, не заїкайся про це»Я не змогла пробачити те, що він накоїв, а він казав: «якщо не можеш прийняти, відпусти, а якщо прийняла, не заїкайся про це»

Поділюсь своєю історією любові та ненависті. Мені було 20 років, йому 26, коли ми познайомились. Він був саме такий, яким я його й уявляла – сильний сміливий, високий спортсмен. Перший

Як безболісно балансувати між дружиною і коханкою?Як безболісно балансувати між дружиною і коханкою?

У мене є дружина, ми разом 24 роки, і коханка, з якою зустрічаємося 20 років. Люблю обох. Три роки тому була спроба зійтися з коханкою і почати нове життя, але