fbpx

Коли я познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком Олексієм, то відразу зрозуміла, що мама для нього на першому місці, а потім всі інші. Він під час наших побачень завжди телефонував додому, щоб сказати, що з ним все в порядку. Мені це здавалося дивним.

Читаю різні життєві історії і захотілося висповідатися самої. Коли я познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком Олексієм, то відразу зрозуміла, що мама для нього на першому місці, а потім всі інші.

Він під час наших побачень завжди телефонував додому, щоб сказати, що з ним все в порядку. Мені це здавалося дивним.

Коли Льоша зробив мені пропозицію, я відразу подумала, як поставиться до мене його мама, та й у нього я буду завжди на другому плані.

Слухатися він буде тільки свою маму, адже ми повинні були жити разом з нею. Льоша сказав, що це питання навіть не обговорюється.

Подруги мене відмовляли, щоб не погоджувалася хоч жити разом, на відстані мами вплив буде не таким сильним.

Але мої батьки навпаки були проти мого заміжжя і спільного проживання. Мама сказала, що хлопець любить свою маму і до дружини буде ставитися також, а з майбутньою свекрухою відносини будуть залежати від мене. І я погодилася.

Свекруха прийняла мене дуже добре, але я подумала, що відразу завжди так. Але з часом я зрозуміла, що вона любить сина і хоче, щоб він був щасливий, а дорогою і красивий подарунок, вручений мені в день весілля, тільки переконав мене в цьому.

Подрузі сподобалася ця прикраса і вона замовила і собі підвіску з діамантом, але вже на свій смак.

Сама вона давно розійшлася з чоловіком і виховувала дитину одна. Тому так завжди за нього переживала, а до мене відразу ж поставилася, як до дочки.

Наслухавшись від подруг про погану свекруху, переконалася, як мені пощастило. Коли у нас народилася дочка, то я навіть не знаю, як би я сама з усім цим справилася, якби не мама мого чоловіка.

Вона в усьому мені допомагала, і Олексія привчила, нести відповідальність за сім’ю. Я дуже вдячна своїй свекрусі і часто їй про це говорю, завжди теж намагаюся чимось її порадувати і допомогти.

Не написати про жінку, що стала мені другою мамою, просто не могла. Живемо разом вже сім років і плануємо другу дитину. Наша бабуся вже пішла в цьому році на пенсію, дочка в школу і вирішили, що потрібен в сім’ї ще малюк. Всі разом ми впораємося.

Related Post