Коли я прийшла на роботу всі мої колеги почали запитувати, як у нас все пройшло, а я не могла зрозуміти про що йдеться, поки моя подруга мені не розповіла

Мені 24 я працюю в офісі. Нещодавно в мене змінився начальник. Раніше це була жінка, тепер це її син. Йому 30 він симпатичний, розумний, багатий, з чудовою фігурою. Один раз він викликав мене в кабінет і сказав, що у нього до мене величезне тяжіння.

Я у відповідь сказала що мене до нього не тягне і те, що я в принципі проти службових романів. А він у відповідь запросив мене до ресторану. Я спочатку не погоджувалася, але він мене вмовив і ми після роботи поїхали до ресторану.

Ми посиділи і мило поговорили. Коли ми стали виходити з ресторану, він запропонував підвезти мене до будинку. Я погодилася, тому що було вже пізно і мені було страшно однією їхати додому. Коли ми стали під’їжджати до мого будинку, між нами спалахнула пристрасть.

Коли до машини підійшла якась жінка і постукала у вікно, він спочатку не реагував, але потім відволікся на неї. А я тим часом зрозуміла, що роблю дурниці і вибігла з машини, доки він думав, що відбувається я вже забігла у дім. Другого дня я не прийшла на роботу.

Я не відповідала на його дзвінки, і ввечері він приїхав до мене додому, став ломиться у двері. Я йому не відчиняла. І за годину він поїхав.

Коли я прийшла на роботу всі мої колеги почали запитувати, як у нас все пройшло, а я не могла зрозуміти про що йдеться, поки моя подруга мені не розповіла, що мій начальник розповів усім, що у нас була бурхлива ніч.

Я була вся на емоціях накричала на нього, а він у спокійному тоні мені заявив я тобі заплачу за це. Я нічого не відповівши просто пішла. Зрозуміла, що той порив пристрасті був величезною помилкою.

А наступного дня подала заяву про звільнення. Він її підписувати не став. Сказавши що якщо я звільнюсь він не дасть мені спокійно жити. І що тепер я робити не знаю! Підкажіть, будь ласка.

You cannot copy content of this page