fbpx

Коли я питала в Ігора, чи був він одружений, чи мав сім’ю він уникав дати пряму відповідь. Потім Ігор зізнався, що взагалі то все ще одружений

Пишу цю історію і розумію, що можливо викличу бурю негативних емоцій у дівчат. З Ігорем я познайомилася 5 років тому. Звичайно ж, він мені відразу сподобався, гріх в такого красеня не закохатися.

Він старший за мене на 7 років, забезпечений, з прекрасним почуттям гумору.

Ми прекрасно спілкувалися, вели довгі щиросердечні розмови, бачилися щодня, ходили в кіно – в загальному, красивий букетно-цукерковий період.

На всі питання про свою сім’ю він уникав дати пряму відповідь, говорив, що був одружений і більше не живе з дружиною.

Я щиро вірила йому і не звертала уваги на його дивну реакцію. Через 4 місяці коханий мені зізнався, що одружений і живе з дружиною, та до того ж і дитині вже 11 років.

У цей момент мені було потрібно розвернутися і піти від нього, але я не змогла. Закохалася без пам’яті й все пробачила.

Ми зустрічалися ще три роки, протягом яких було все: істерики, сльози, докори, образи, пекучі ревнощі й незліченна кількість вечорів і свят, проведених на самоті.

Два роки тому Ігор переїхав з родиною в іншу країну. Я залишилася одна і, всупереч тому, що ми вже не спілкуємося, все ще його пам’ятаю.

Побудувати нові відносини, на жаль, не виходить. Дуже складно удавати, що протягом останніх років я перебувала в нормальних відносинах.

Дівчата, можливо комусь моя вистраждана порада буде корисною! Якщо за вами починає доглядати одружений чоловік, біжіть від нього відразу ж, не озираючись!

Так, вони можуть розповідати, що дружина їм як сестра, що вони не сплять разом і все це заради дитини, не вірте, просто не вірте.

До того ж, якщо він одруженим почався зустрічтися з вами і навіть якщо розлучиться, то де гарантії, що він потім знову не піде до іншої такої молодої дівчини?

Це в них модель поведінки така, нормальним дівчатам такі страждання не потрібні, не приречуйте себе.

Навіть коли чоловік уникає прямої відповіді на запитання про колишні відносини, а тим паче теперішні, знайте, що щось тут не добре. Людина, яка дійсно хоче нормальних відносин не буде приховувати від вас факти зі своєї біографії.

Коли чоловік дійсно зацікавлений у шлюбі та дітях це видно одразу і не потрібно тішити себе ілюзіями, що, мовляв, це він просто зараз так себе поводить, а ось з часом все зміниться. Ні, не зміниться, не обманюйте себе.

Чомусь, забезпечені чоловіки думають, що вони можуть пускати пил в очі молодим дівчатам, безтурботно проводити час і думати, що дівчині й так добре.

Я сподіваюся, що з роками, дівчата навчаться не звертати увагу на чоловіків, які мають відносини чи родину, на чужому щасті свого ніколи побудуєш, а ось себе потім прийдеться збирати по частинках.

Related Post

Мама говорить, що не відмітка в паспорті говорить про вік людини, а його вчинкиМама говорить, що не відмітка в паспорті говорить про вік людини, а його вчинки

Вже вкотре переконуюся в тому, що людина навіть будучи старою може мати мислення дитини, а іноді і навпаки. Хоча останнє зустрічається значно рідше, ніж хотілося б. Нещодавно розлучився з жінкою.

Як я стала коханкою одруженого чоловіка…Як я стала коханкою одруженого чоловіка…

Олена, 38 років. Струнка білявка, дітей немає, працює адміністратором в салоні краси. “Як я стала коханкою одруженого чоловіка? Мій чоловік – красень-чоловік – мене кинув, коли мені було 35 років.