Коли я Ромі сказала, що вагітна то він сказав, що й надалі планує жити у моїй квартирі, з моїм татом і за наш рахунок. Говорить, що дітей виховувати вміє і це головне, а гроші й так зараз є, значить і потім будуть

Всім привіт хотіла поділитися своєю історією. Познайомилася рік тому з хлопцем він мені не сподобався не зовні (у нього так само проблеми із зором одне око не бачить, інше бачить погано) і з ним не особливо було цікаво спілкуватися, нудно.

Але, хлопець до мене не погано ставився і я вирішила з ним спробувати побудувати відносини. Спочатку все було добре, але потім я дізналася, що він написав колишній давай зустрінемося, я приїду на таксі і поїдемо в кафе.

Потім виявилося, що колишній він зраджував тому розлучилися (листувався з іншими дівчатами) і вона його послала.

Я йому пробачила і ми стали далі спілкуватися через кілька місяців він переїхав до мене і все було добре, але потім я стала помічати неприємні для мене моменти.

У його телефоні я здивовано помітила, що йому пишуть дівчата (він раніше з ними листувався) я була в шоці дуже нервувала, плакала з цього приводу, але йому не говорила, потім здивувала, що він ставить лайки дівчатам нема чого (що не знайомі) я сама ніяким хлопцям лайки не ставила і сенсу не бачу тільки подругам і то не завжди.

Потім коли я йому розповіла про це він мені сказав, що просто так ставив і все. Потім я здивувалася, що він дивиться на різних жінок, що мене знову привело в шок.

Я сама по собі симпатична і фігура у мене не погана, доглядаю за собою, малююсь, але через таке у мене знизилася самооцінка.

Його сім’я ніяк не допомагає нам, мама навіть гроші забирала у нього і він живе у мене і у тата мого і коли його гроші закінчуються платимо за нього ми.

Так само він почав лаятися чого на початку відношення не робив, щоб мені сподобатися.

Я хотіла з ним розлучитися, та ось тільки дізналася, що вагітна. Сама дитину я хочу, але з ним бути ні.

Якщо раніше я до нього добре ставилася, то тепер у мене розчарування від нього, образа, злість, відраза.

Подивилася, що він дивиться на ютубі нічого розвиваючого я так не побачила, не про дітей, не розвиток тільки тупі примітивні відео, як хтось десь какає і такого роду.

Коли я в нього запитую чому ти не дивишся розумні і цікаві відео, а так само про майбутнє,  як виховувати дитину він говорить, що все знає про дітей (тому, що у нього є молодший брат) і йому не треба це дивитися, а про інше  це важливіше.

Постійно нервую за нього, а нервувати мені не можна. Що робити? Який вихід ви бачите?

Related Post

Діти викликали духа, який вирішив пограти з ними у загадки і за невірні відповіді карав…Діти викликали духа, який вирішив пограти з ними у загадки і за невірні відповіді карав…

Знаєте, чому гри з викликом духів погана ідея? Ні. Можу розповісти одну цікаву історію, про компанію хлопців, які вирішили пограти з духом в хованки. Начебто дитяча гра, але вона стає