Коли я сідаю їсти, моя маленька дочка каже мені: «Мамо, навіщо ти їси? Ти ж і так товста! »

Я була завжди стрункою дівчиною і при зрості 160 я важила 42 кг. Така вага у мене була з 8 класу і до 19 років. А потім я завагітніла … Після пологів я за тиждень, без будь-яких зусиль, скинула 12 кг і повернулася до своєї звичної ваги – 42 кг. А потім я набрала 30 кг за місяць.

Коли настала пора віддавати дочку в садок, я намагалася всіляко відучити її від грудей і, нарешті, у мене це вийшло, але молоко не йшло. Його було багато, дитина відмовлялася від грудей. Я почала приймати якісь харчові добавки, щоб молоко швидше пішло.

Про те, що від них вагу набирають, мені лікар не сказав. Так я поправилась на 30 кг за місяць.

Це просто жахливо. Дієти, спортзал, біг, правильне харчування – мені нічого не допомагало. Нічого. А потім я знову завагітніла. За перший триместр мені вдалося скинути 12 кг, але до моменту пологів вони ж мені і повернулися.

Після народження сина я скинула 7 кг. Для мене це була перемога! Але я рано раділа. Замість скинутих семи мені повернулися назад, буквально через тиждень, вже 10 кг.

Мої ноги не можуть тримати мою вагу. Мені боляче навіть ходити. Здається, що кістки просто тріснули. Коліна при ході не розгинаються. Я не можу сісти навпочіпки, моя дочка мені каже, що я некрасива і товста. Коли я сідаю їсти, вона каже мені: «Мамо, навіщо ти їси? Ти ж і так товста! »

Мені страшенно соромно перед своїми дітьми, за те, що я така товста і не красива, і вони мене соромляться. Мені дуже погано, тому що ніякі дієти, ніякі вправи нічого крім болю і ломоти в кістках мені не приносять.

Я заробила артрит, виконуючи аеробні вправи з тренером.
Що я хочу від написання цієї історії? Нічого, просто мені нікому більше виговоритися. Чоловік теж вважає, що я товста, але відкрито про це говорить рідко.

Related Post

Ми з Анею які варіанти тільки не перебрали. Вона все підбивала мене до розлучення. Але і чоловіка я кидати не хотіла. Жити далі так я теж не могла. Постійна брехня мене винищила. Чоловікові більше не могла дивитися в очі. І ми з Анею про все вирішили розповісти моєму чоловікові і спробувати знайти спільний вихід втрьохМи з Анею які варіанти тільки не перебрали. Вона все підбивала мене до розлучення. Але і чоловіка я кидати не хотіла. Жити далі так я теж не могла. Постійна брехня мене винищила. Чоловікові більше не могла дивитися в очі. І ми з Анею про все вирішили розповісти моєму чоловікові і спробувати знайти спільний вихід втрьох

Як я пішла від чоловіка до найкращої подруги. Продовження історії. Півроку тому я поділилася своєю історією. Гидот мені написали в коментарях безліч. Ну що ж. Ось і настала розв’язка. Ми

Ми планували стати сім’єю, а потім він переспав з іншоюМи планували стати сім’єю, а потім він переспав з іншою

Зустрічалися з хлопцем рік. Він постійно говорив про спільне майбутнє, ми планували дітей. Переконував, що ніколи не зрадить дружині, тому що для нього важливі довіра і відданість. Обіцяв, що з