Коли я сідаю їсти, моя маленька дочка каже мені: «Мамо, навіщо ти їси? Ти ж і так товста! »

Я була завжди стрункою дівчиною і при зрості 160 я важила 42 кг. Така вага у мене була з 8 класу і до 19 років. А потім я завагітніла … Після пологів я за тиждень, без будь-яких зусиль, скинула 12 кг і повернулася до своєї звичної ваги – 42 кг. А потім я набрала 30 кг за місяць.

Коли настала пора віддавати дочку в садок, я намагалася всіляко відучити її від грудей і, нарешті, у мене це вийшло, але молоко не йшло. Його було багато, дитина відмовлялася від грудей. Я почала приймати якісь харчові добавки, щоб молоко швидше пішло.

Про те, що від них вагу набирають, мені лікар не сказав. Так я поправилась на 30 кг за місяць.

Це просто жахливо. Дієти, спортзал, біг, правильне харчування – мені нічого не допомагало. Нічого. А потім я знову завагітніла. За перший триместр мені вдалося скинути 12 кг, але до моменту пологів вони ж мені і повернулися.

Після народження сина я скинула 7 кг. Для мене це була перемога! Але я рано раділа. Замість скинутих семи мені повернулися назад, буквально через тиждень, вже 10 кг.

Мої ноги не можуть тримати мою вагу. Мені боляче навіть ходити. Здається, що кістки просто тріснули. Коліна при ході не розгинаються. Я не можу сісти навпочіпки, моя дочка мені каже, що я некрасива і товста. Коли я сідаю їсти, вона каже мені: «Мамо, навіщо ти їси? Ти ж і так товста! »

Мені страшенно соромно перед своїми дітьми, за те, що я така товста і не красива, і вони мене соромляться. Мені дуже погано, тому що ніякі дієти, ніякі вправи нічого крім болю і ломоти в кістках мені не приносять.

Я заробила артрит, виконуючи аеробні вправи з тренером.
Що я хочу від написання цієї історії? Нічого, просто мені нікому більше виговоритися. Чоловік теж вважає, що я товста, але відкрито про це говорить рідко.

Related Post

Христина одночасно зустрічалася з моїм другом і зі мною, він про це знав, а я ніХристина одночасно зустрічалася з моїм другом і зі мною, він про це знав, а я ні

Коли я вступив до університету, то мені сподобалася одна дівчина. Я знайшов її в фейсбуці і додав в друзі. Але спілкування не вийшло. Потім пройшов рік і ця дівчина додає