Коли я увійшла і почала збирати речі сина, свекор сказав мені, що я переспала зі всім містом

Привіт усім! Мене звуть Наташа, мені 20 років! Хочу розповісти вам свою історію. Не знаю що робити. Я одружена вже 2 роки, у нас з чоловіком є ​​дитина (хлопчик), йому 3 місяці. Навіть не знаю з чого почати. ​​

Почалося все з училища. Одного разу я їхала додому з навчання і познайомилася з хлопцем. Ми з ним почали зустрічатися, гуляли щодня. Він мене з навчання зустрічав і ми гуляли до ночі. Він казав красиві слова про кохання.

Коли ми зустрічалися 1 місяць, він зробив мені пропозицію, у нас все було добре. Але тоді весілля не відбулося. Ми з нетерпінням чекали весілля. Варто сказати, що з самого початку стосунків ми жили у нього.

Все було б добре, якби не друга невістка у домі. Вона почала фліртувати з моїм чоловіком. Вони почали разом ходити кудись. Вона просто не давала йому проходу. І якось сказала, що вона нам з Романом не дасть спокійно жити.

Так і сталося. Я терпіла її і свекруху 2 роки спільного життя. Коли мені все набридло, я попросила його зʼїхати на квартиру. Пішли жити окремо від його родичів. Коли ми переселилися, то постійно ходили до його батьків. І там вже мене завезли до пологового будинку.

Я там пробула всього 2 години і почалися пологи. Я народила хлопчика. Коли сказали чоловіку, він не очікував, тому що дуже хотів дівчину. І одразу з пологового будинку він зателефонував другій невістці, сказав, що я його обдурила, і що у нас народився хлопчик, а не дівчинка, яку ми чекали.

Коли мене привезли з пологового будинку вона жодного разу не подзвонила, не привітала мене з народженням сина. Так ми прожили 2 місяці на квартирі. Хотіли повернутися до батьків, щоб було легше, але свекруха сказала навіщо ми їм там.

Але ось одного разу він приходить увечері додому і говорити що я його приворожила і він йде від мене додому. Я звичайно кажу не йди, як же дитина?

Але він не хотів нічого слухати. Зібрав деякі речі. Я злякалася і подзвонила своїм батькам, коли вони прийшли, тато його запитав куди він йде, чоловік сказав що гуляти.

Зібрав речі і пішов. Коли я вийшла в під’їзд, побачила що стоять його батьки. Вони пішли у квартиру. І там почали дуже сильно сваритися. Коли я увійшла і почала збирати речі сина, свекор сказав мені, що я переспала зі всім містом.

Пройшов вже місяць, як чоловік пішов. За цей місяць, він приходив всього 2 рази до сина. Тепер не дзвонить і не приходить. Спочатку просив, щоб я повернулася, а потім перестав. Підкажіть мені, що робити, як вийти з цієї історії? Спочатку думала подати на аліменти, але зараз не знаю чи варто. Напишіть, будь ласка, що мені робити, як далі жити.

You cannot copy content of this page