Коли я все усвідомила, то подала апеляцію до суду на скасовування розірвання шлюбу. Але чоловік не повернувся

Мені 30 років. Є донька їй майже 2 роки. З чоловіком ми знайомі вже 13 років, із них 5 разом, а останні 2 роки у законному шлюбі. До заміжжя проживали у мене вдома разом із батьками.

Після народження дитини вирішили переїхати до чоловіка. Там мешкала одна його мама. Проблеми почалися, вже коли я залишилася віч-на-віч з дитиною в чужій, по суті, квартирі. Чоловік на роботі, свекруха також. У вихідні він у справах, я знову одна. Через це у мене стався гормональний збій.

Я стала дратівливою, часто сварилися з чоловіком, свекрухою. І в результаті почала їздити з донькою додому. То там поживу, то повернусь на тиждень із донькою до нього. Так і їздила впродовж цілого року! Потім була з чоловіком близькість, і у вересні 2016 року я дізналася про вагітність, і вирішила позбутися дитини.

Як він благав залишити малюка, ледь не плакав, але я була сліпа та глуха. Не висипалася, схудла. Не могла наважитися ще на одну дитину. При цьому мої батьки відмовилися мені допомагати. З чоловіком теж не жили до ладу разом.

Тоді ми сходили з ним до психолога, з’ясували чому у мене така поведінка, та як жити далі. Я злякалася труднощів у нього вдома і втікла знову до мами.

У листопаді чоловік сказав, якщо я не повернуся, то він подасть на розлучення. Я не повірила, але він це зробив. 9 грудня було судове засідання, на якому нас розлучили. Я до кінця не вірила, що це все сталося. І ось з цього моменту почалося моє пекло.

Після розлучення, я поїхала до іншого психолога, котрий зі мною розмовляв 4 години! Як вона промила мені мізки, як усе розкрила, пояснила чого я боялася в наших стосунках, чому втекла.

Коли я все усвідомила, то подала апеляцію до суду на скасовування розірвання шлюбу. Але чоловік не повернувся.

Сказав, що більше шансів я не маю. Все залишилося у минулому. У нього з’явилася інша жінка з його роботи і навіть живе у нього! В оточенні моїх речей та дитячих іграшок. Я замучила його дзвінками та повідомленнями.

Чоловік сказав, що втомився від усього, і не бачить майбутнього. Просто відпустив ситуацію. Йому зараз добре і без мене. Що мені робити? Я в такій прострації від думки, що сама втратила чоловіка, хочу тепер повернути його назад, але як це зробити, я не знаю.

Related Post

Каріна вживає?– Ні– Зраджує?– Ні– Тоді чого тобі потрібноКаріна вживає?– Ні– Зраджує?– Ні– Тоді чого тобі потрібно

Коли Віталій прийшов додому, його дружина, замість того, щоб зустрічати свого чоловіка, крутилася біля дзеркала, приміряючи обновки. Йому не подобається, що Каріна не звертає на нього уваги. Вірніше звертає, тільки