fbpx

Коли я їхав додому – заснув, причому на чиємось плечі, коли прокинувся то побачив гарну дівчину, майже одразу закохався

Заснув в маршрутці, зустрів кохання.

Хочу розповісти вам історію свого знайомства з майбутньою дружиною. Це сталося взимку минулого року. Знаєте, я той тип чоловіків, яких називають “ведмедями” – в зимовий час постійно сплю, в кожну вільну хвилину.

На автоматі працюю, зустрічаюся з друзями, ходжу в магазин, але в інший час – сплю.

Того вечора затримали на роботі, повертався додому приблизно о дев’ятій вечора. Моя зупинка – кінцева, повз неї не проїдеш, ну я і задрімав, притулившись до вікна головою.

Людей було не дуже багато, година-пік пройшла, тому спалося мені досить солодко і спокійно.

Коли вже там до мене підсіла дівчина – незрозуміло. Я спав так міцно, що нічого не чув і не відчував.

Коли прокинувся, то зрозумів, що моя голова спочиває на чомусь м’якому, і я обіймаю когось рукою за пояс.

Перша думка – треба ж було так облажатася. Піднімаю голову – бачу перемотаний шарфом рот і великі очі блакитні, дивляться чи то з насмішкою, то чи з теплотою.

Коротше, дівчина сіла поруч зі мною на одній із зупинок, а я, мабуть, під враженням від чергового сновидіння, відкинувся на неї, як на подушку. А потім ще й обняв!

Коли пізніше я запитав, чому вона мене не відштовхнула, то вона відповіла, що ніколи не бачила людей, які отримували б від сну таку насолоду.

– У тебе був такий вигляд, ніби ти не спав десять років, – сказала вона.

І, знаєте, та зима раптово перестала бути такою сонливою. Ми познайомилися і обмінялися номерами, після чого я взагалі спати не міг – закохався, як в перший раз.

І ми до сих пір разом, а в засіках є шикарна історія знайомства, яку можна розповідати дітям і онукам.

Related Post

Мама мені говорила: “Ця дівчина тебе поганому навчить!”Мама мені говорила: “Ця дівчина тебе поганому навчить!”

Свою дружину знав ще з дитячого садка. Вона була найпопулярнішою і крутою дівчинкою групи, тому що знала дорослі лайки. Мама ще тоді мені говорила, щоб я з нею не водився,

Мого нового чоловіка дратує моя дочка від першого шлюбуМого нового чоловіка дратує моя дочка від першого шлюбу

Вийшла заміж вдруге, коли дочці було 6 років. У чоловіка сім’ї до цього не було. Він мій ровесник, нам по 32 роки. З першим чоловіком ми з дочкою не спілкуємося,

Хлопець моєї подруги захотів з’їхатися и сказав: комуналка навпіл (звичайно нічого страшного, що він буде економити від того, що живе на халяву в чужій квартирі), навпіл будуть скидатися на їжу (і теж нічого такого, що Наташка “тонка і дзвінка” – харчується одними овочевими салатами, а він любитель м’яса в величезних кількостях), решту грошей вона витрачає на себе, а він на себе (у неї зарплата 18 тис, а у нього близько 45 тис)Хлопець моєї подруги захотів з’їхатися и сказав: комуналка навпіл (звичайно нічого страшного, що він буде економити від того, що живе на халяву в чужій квартирі), навпіл будуть скидатися на їжу (і теж нічого такого, що Наташка “тонка і дзвінка” – харчується одними овочевими салатами, а він любитель м’яса в величезних кількостях), решту грошей вона витрачає на себе, а він на себе (у неї зарплата 18 тис, а у нього близько 45 тис)

Вчора була в гостях у знайомої. І вона під келих вина розповіла, як днями розлучилася з чоловіком, з яким зустрічалася близько півроку. Поки був цукерково-букетний період – у них все