fbpx

Коли зайшли в будинок, перше що я зрозумів, що господиня з цієї жінки не дуже

Я завжди був дуже суворим до своєї жінки, і іноді, сам того не розуміючи дуже сильно її ображав своєю поведінкою. Я не зраджував їй, не з тих чоловіків, що будуть стрибати в гречку по будь якому приводу, але одне можу сказати точно, я був не задоволений тим життям що в мене є.

Нещодавно ми переїхали в новий будинок, виховуємо зараз 3 діток, я багато працюю, тому рідко буваю вдома. Моя жінка після переїзду здружилася з одною дівчиною, в якої теж є дитинка. Я не був проти їхнього спілкування, та і чого мав бути проти, є спільні теми, то і добре.

Якось через відсутність світла на роботі я прийшов додому раніше, та я сам був радий, нас запросили на свято до маленької Христина, доньки тієї самої подружки. От ми і пішли. Дружина напрасувала мені красиву сорочку, сама вдягла якусь сукню, красиво вбрали дітей. Взяли квіти, подарунок для малечі, моя жінка навіть торт спекла.

Коли зайшли в будинок, перше що я зрозумів, що господиня з цієї жінки не дуже, все було брудне, неохайне, стіл накритий аби як, чоловік її в м’ятій футболці, дитина замурзана. Відразу почав порівнювати з своїм чистим, ідеально прибраним домом.

Коли сіли за стіл, мене посадили навпроти моєї жінки, і тут я зрозумів хто є хто. Я дивився на жінку з відразою, мені не хотілося з нею спілкуватися, я весь час відвертався і робив вигляд що не помічаю її.

В той час як на свою дружину я вже подивився з іншого боку, красива, доглянута, навіть в простих речах виглядає як тільки з обгортки журналу, гарні манери, жіночна поведінка.

А коли в кінці внесли торти, то я взагалі обімлів. На фоні того шматка коржа, що спекла для своєї доньки подруга моєї жінки, той торт що принесли ми вигладав на мільйон, акуратний, з декором, та ще й смачний.

Я дивився на неї, на мою кохану, і не міг зрозуміти, чому всі ці роки , був такий сліпий. Тепер дружина якось охолола до мене, точно через те що я вів себе як останній… Як тепер налагодити відносини, що зробити? Невже для того щоб почати цінити те що є, треба побувати в свинарнику і побачити чужу, розпатлану і неакуратну жінку?

Related Post

“Швидше! Тут якомусь діду погано!”, – Я просто підбігла і дістала шприц з інсуліном, а історія закічилася весіллям!“Швидше! Тут якомусь діду погано!”, – Я просто підбігла і дістала шприц з інсуліном, а історія закічилася весіллям!

Іду недавно з магазину, дивлюся, на зупинці дідусь лежить, а навколо нього люди стовпилися. “Що трапилося?” – питаю. Один чоловік повертається до мене, відповідає за всіх: «Так, дідусеві тут погано

Ніколи не знаєш де знайде тебе кохання, коли воно врятує тобі життя. Як сталося з Олею.Ніколи не знаєш де знайде тебе кохання, коли воно врятує тобі життя. Як сталося з Олею.

Щодня Оля вигулювала свого пікінеса о 9 ранку. На 10 їй було на працю. День у дівчини був розпланований похвилинно. Проте вона постійно спізнювалася, щось забувала, була розсіяною. Може через