Колишній чоловік хоче щоб ми знову одружилися

Я була заміжня 3 роки і 3 місяці. За цей час ми так остогидли з чоловіком одне одному, що … я навіть слова не можу підібрати для опису того, наскільки нас обох дістало сімейне життя.

Було все, крім рукоприкладства. Розлучилися на дуже поганий ноті. Я стала ненавидіти чоловіка, якого колись кохала.

Не спілкувалися майже два роки. У мене за цей час вже були і інші відносини, але до шлюбу не дійшло. І навряд чи дійде найближчим часом.

Все ще хочеться жити однією. У мене навіть якийсь страх сформувався по відношенню до шлюбу. Фраза “дякуємо, плавали” – це точно про мене. Не хочеться більше вступати в офіційні відносини.

Зате місяць тому почала знову спілкуватися з колишнім чоловіком. Він якось попросив мене виручити по роботі (іноді перетинаємося). Допомогла.

Віддячив, запросивши в кафе. Попили кави, поспілкувалися як цивілізовані люди. Навіть на нормальній ноті розлучилися, немов і не було трьох з хвостиком років спільного життя. Для мене це була просто кава. Але не для колишнього чоловіка. Він не перестає з того моменту кликати на побачення і знову проявляє знаки уваги.

Уже кілька разів прямо писала, що нічого у нас не вийде. Заміж я за нього не має наміру йти знову. Не розуміє.

Що не так з людиною? Амнезія? Бажання гострих відчуттів? Я реально не врубаюсь в той фарс, в якому опинилася.

Related Post

Варя розуміла що вона не зовсім звичайна людина, вона знала що якщо у когось болить голова, торкнувшись чола могла вилікуватиВаря розуміла що вона не зовсім звичайна людина, вона знала що якщо у когось болить голова, торкнувшись чола могла вилікувати

Коли вона народилася була сильна гроза, виблискувала блискавка, дув сильний вітер. Пологи були важкими, лікарі не сподівалися що виживуть двоє, мати і дочка, намагалися врятувати матір. Але всупереч страхам лікарів

Не можу знайти мотивацію для занять спортомНе можу знайти мотивацію для занять спортом

Ніяк не виходить правильно харчуватися і займатися спортом. Раз по раз пробую, але постійно зриваюся. Об’їдаюся солодким, навіть коли розумію, що сита, причому ніякого задоволення не отримую. Одного разу я

facebook