Колишній чоловік ходив на прогулянки з дитиною, щоб за мій рахунок зустрічатися зі своїми подружками

З Тимофієм ми познайомились під час сесії. Обидва навчалися на заочному відділенні, працювали. Я вже встигла побувати заміжня, Тимофій змінив не одну подружку.

Жити одразу вирішили разом. Чи не молоденькі вже, щоб тижнями перевіряти свої почуття. Офіційно оформили стосунки лише після того, як з’явився наш первісток. Назвали його на честь чоловіка.

Через рік я знову опинилась при надії. Очікування протікало важко.З чоловіком постійно скандалили. Він не хотів другої дитини, я ж була категорично проти аборту.

Вова був звичайною дитиною. Відхилень лікарі одразу не помітили. Коли син підріс, йому поставили діагноз “розумова відсталість”. Він зовсім не розмовляв, на мене майже не реагував.

Коли чоловік зрозумів, що син таким залишиться на все життя, він зібрав речі та пішов із дому. Сталося це за моєї відсутності, тому ми навіть не попрощалися.
За кілька днів Тимофій мені подзвонив. Він попросив розлучення, обіцяв допомагати матеріально. Розуміючи, що силою не бути милою, я не заперечувала.

Зі старшим сином чоловік не спілкувався, а коли підріс молодший, він почав до нього приїжджати. Спочатку він гуляв з Вовою, відвідував з ним дитячі парки, кафе. А в один із візитів він просто сидів у нас у квартирі, розповідав про своє життя.

– Ти не хочеш погуляти із сином? – Здивувалася я.
– Вибач, але я зараз зовсім на мілини. Мене скоротили, роботи поки що не знайшов.
– Нічого, я допоможу. Візьми мою картку.

Тимофій з радістю погодився. Коли вони повернулися, колишній чоловік розповів, де вони були, що бачили. Вова був у хорошому настрої, тому я відразу не перевірила баланс.

Наступного дня я помітила, що з карти було знято пристойну для прогулянок із семирічною дитиною суму. Відстежити на що було витрачено гроші не можна було. Тимофій їх просто зняв у найближчому банкоматі.

Ситуація повторилася і наступного приїзду Тимофія. Він відмовлявся гуляти зі старшим сином, але з радістю пішов на прогулянку з молодшим. І знову в нього не було грошей, тож узяв мою карту.

На цей раз я вирішила простежити за колишнім чоловіком. Він вийшов з дому, пішов до найближчого банкомату, зняв готівку. Потім вони з Вовою попрямували до кафе. Я трохи почекала, а потім увійшла до закладу.

За столом сидів мій колишній чоловік, якась жінка та мій син. Вова їв морозиво, а ось для дорослих офіціант приніс дорогі спиртні напої, делікатеси та десерт.

– Тимофію! Ти зовсім знахабнів? За мої гроші ти частуєш своїх подруг? А синові, щоб не заважав, ти купив трохи морозива? – моєму обуренню не було меж.
– Тобі шкода? Я ж із твоїм сином гуляю, надаючи тобі кілька годин вільного часу. А за няньку люди гроші платять.
– Ти гуляєш і зі своїм сином! І тебе ніхто про це не просив. Це твоє бажання!

– А ти вважаєш, що гуляти з дитиною, яка нічого не розуміє, мені приносить задоволення? За послуги потрібно сплачувати.
– Який же ти безсовісний. Не розумію, як я могла народити від тебе двох дітей! – Ці слова я майже прокричала.
– Ось-ось, а я ж був проти другої дитини.

У цей момент голос подала подруга колишнього чоловіка. Вона обурилася, що жінки планують дітей, не прислухаючись до думки чоловіка, а потім починають качати права.

Починати суперечку з незнайомою жінкою зовсім не хотілося, тому я забрала сина і вийшла з кафе. Тільки-но прийшовши додому, я зрозуміла, що забула забрати у Тимофія банківську картку. На телефонні дзвінки він не відповідав, тому я зателефонувала до банку та заблокувала рахунок.

Наступного дня колишній чоловік знову з’явився на порозі. Він сказав, що шкодує про те, що сталося. Якби він знав, що я за ним стежу, поводився б по-іншому.

– Ти шкодуєш про те, що попався, а не про свою поведінку. Адже можна було продовжувати шикувати на мої гроші, прикриваючись турботою про сина. А тепер лавку закрито.
– Дивна ти. А ти вірила, що чоловікові будуть приносити задоволення такі прогулянки?

– Тепер я розумію, чому ти не приділяв уваги старшому синові. Він би міг розповісти, куди йдуть мамині гроші, а Вовка в будь-якому разі промовчить, щоб ти не робив.

Після моїх слів Тимофій засміявся, а потім пішов. Більше він не приїжджав.

Мізерні аліменти, яких мені вдалося добитися від колишнього чоловіка через суд, приходять на рахунок. А спілкуватися з підлою людиною в мене немає бажання. Мені важко, але краще без допомоги, ніж ось з такою допомогою.

You cannot copy content of this page