Перейти до вмісту

Колишній чоловік придбав дітям по квартирі, але є нюанс. Доньці трикімнатну у новобудові з ремонтом, а сину вбиту квартиру-студію у поганому районі

  • від

Деякий час тому мій син мене дуже здивував, сказавши, що тато пообіцяв йому і доньці у новому шлюбі по квартирі придбати. Я з Ігором, колишнім, вже не спілкуюся майже. Але з сином у них є контакт, і це звичайно добре.

Максиму 22 роки, а доньці у тому іншому шлюбі нещодавно виповнилося 18. Напевно, повноліття дівчинки і підвело їх із тією жінкою до думки, що варто купити нерухомість. І я так розумію, що Ігору було важливо не роздіти дітей, хоч це і важке завдання.

Поки ішли розмови, оформлення документів, день угоди – я майже не брала участі у цьому. Та вже на завершення ми всі зустрілися у цій квартирі і навіть пішли у ресторан відсвяткувати. Максим щиро радів, ще б пак, тепер власне житло має – може і про особисте життя подумати, і на оренду не витрачатися. Ну і звичайно, що з матір’ю жити не треба.

Я дуже дякувала Ігорю, навіть сказала, що він не мав нічого такого робити і саме тому, це вийшло так цінно. І посеред усіх цих розмов, Ігор вирішив показати квартиру, яку вони купили Дарині. Подумати тільки, яка панянка, ще й освіти вищої не має, а вже своє житло.

І тут я була шокована. По очах я побачила, що і Максим здивувався теж. Просто квартира на фото була величезна, трикімнатна, з двома ванними кімнатами, у ній був свіжий дизайнерський ремонт, меблі дорогі, техніка вся. А сам дім – одна з найелітніших новобудов міста.

Це дуже контрастувало з тим, що щойно Ігор передав у володіння єдиному сину. Маленька квартира-студія, де кухня й спальня зліплені в одне, старезний, вбитий роками ремонт, всюди мотлох. А район міста – так взагалі вважається небезпечним, ну відтого і дешевший за інші. Я б ніколи нічого не сказала про подарунок, якби не контраст.

Я взяла і спитала, а чому між дітьми така різниця вийшла. І Ігор впевненно сказав, що це тому, що Максим – син, а тому має на гарне життя заробити сам. Це йому просто для старту. А Даринці ж важливо мати гарний посаг, аби вона мала змогу перебирати обранцями і вийти заміж за гідного.

Такий вже аргумент, ну просто притягнутий за вуха. Мало того, що син провів дитинство без батька вдома, так тепер ще й так побачив, що він нелюбима дитина у свого тата. Оце вже ми навіщось подивились на іншу квартиру, а тепер всі одне на одного ображені.