Перейти до вмісту

Колишній і моя найкраща подруга одружуються, покликали мене на весілля, але я прийшла не сама

Особисте життя у Галі завжди складалося дуже непросто. Зі своїм першим хлопцем вона розлучилася, бо він їй зрадив. Другий поїхав вчитися за кордон, а третій зрозумів, що серйозні стосунки йому просто не потрібні.

Дівчина вже й не сподівалася зустріти того самого, доки не познайомилася з Артемом.

Поруч із ним вона почувала себе по-справжньому щасливою. Він був несхожим на інших хлопців у її оточенні. Чуйний і уважний хлопець приділяв Галі майже кожну вільну хвилину.

Мрійлива дівчина уявляла, як вийде за Артема заміж, а потім у них з’явиться дитина. Як у фільмах!

Тільки ось реальність виявилася прозаїчнішою. Через півроку романтичних відносин Галя почала помічати, що поведінка Артема змінилася. Це сталося майже відразу після того, як дівчина познайомила хлопця зі своїми найкращими подругами.

Цікаво, що й спілкування з однією із них змінилося. Наталя почала приховувати все, а потім не витримала і у всьому зізналася:

«Галю, пробач мені! Я не знаю, як це вийшло. Але твій Артем у мене з голови не виходить. У мене ніколи раніше не було такого».

Галина дар мови втратила. Вона не розуміла, що відбувається. Тому відразу вирушила до Артема і на емоціях влаштувала хлопцеві скандал.

Він зізнався, що Наталя справді почала йому писати. Але, мовляв, це нічого не означає.

«Не треба брехати і викручуватися! Між нами все скінчено», — крізь сльози прокричала бідна дівчина.

Вона перестала спілкуватися і з хлопцем, і зі своєю подругою. А через кілька місяців дізналася, що Артем та Ната зійшлися.

Як же боляче було юному серцю від цього! Але таке життя, і треба рухатись далі. Тільки-но Галя почала приходити в норму, як доля підкинула їй чергове випробування.

Вона отримала запрошення на весілля від свого колишнього хлопця Артема та колишньої кращої подруги Наталки. Сльози полилися річкою.

Невже вони такі жорстокі, думала Галя. Адже зрозуміло, що це запрошення — чергова спроба знущатися з нещасної дівчини.

Галя довго думала, що робити. Хотілося помститися цій парочці за те, що наважилися на такий крок. Героїня вирішила зробити сюрприз на весілля колишнього. Але як? На той момент дівчина не мала хлопця. А натиснути вона хотіла саме на це, мовляв, уже давно щаслива і все в такому дусі.

Тоді в голову Галі спала божевільна думка. Вона вирішила використати проти хлопців їхню ж зброю. Артем має старшого брата, з яким Галя завжди була в добрих стосунках.

Вона вирішила зустрітися з ним і вмовити його, щоб він підіграв дівчині на весіллі. Точніше, зіграв роль її нового кохання. Арсен був затятим холостяком. А ще в нього були свої недомовки з братом. Отже, розіграти його таким чином він міг би легко погодитися.

Арсен уважно вислухав Галю. Він пам’ятав, як некрасиво його молодший брат вчинив із цією дівчиною. І подумав, що сценка на весіллі — чудова ідея. Йому, власне, і робити нічого не потрібно. Лише за ручку з Галею ходити і зрідка обіймати її за талію на очах у молодят.

Побачивши, з ким Галя прийшла на весілля, Артем та Наталя роззявили рота від подиву. Більше того, в очах нареченого виднілася злість.

Зі своїм братом він ніколи не був близький. Але Артем і подумати не міг, що Арсен приховає те, що зустрічається з його колишньою дівчиною!

Весь вечір Галя провела у приємній компанії Арсена. І сама того не підозрюючи, почала дивитися на нього по-іншому. Він був зовсім не схожий на Артема. Дорослий хлопець з далекоглядними планами та неосяжними амбіціями. Арсен сподобався Галі.

Але ще дивніше те, що дівчина теж сподобалася Арсену. Під кінець вечора він обіймав її вже не для того, щоб роздратувати брата, а просто тому, що йому хотілося зробити Галі приємно.

Після весілля герої продовжили спілкування. Дівчина не знає, до чого це приведе. Але, здається, вона починає закохуватися в Арсена. Ось таке непередбачуване життя!