Колишній покинув мене перед важкою операцією, думала, що вже ніколи не зустріну нормально чоловіка. Але через деякий час з’явився чоловік на 7 старший за мене, який довів, що не всі вони однакові

Хочеться поділитися з вами історією з мого життя, яка, напевно, багатьом виявиться знайомою, і навіть в деякій мірі досить банальною, але все ж. За все своє життя я зробила висновок про те, що ніколи не варто впадати у відчай – любов завжди буде з тобою.

Будучи ще школяркою (але вже старшокласницею), я познайомилася з одним хлопцем, із загальної компанії друзів, якого я раніше не помічала (а точніше він просто зустрічався з моєю подругою :)).

На той момент у мене не було ні хлопця, ні до цього не було будь-яких серйозних відносин. Коли я познайомилася з ним (назвемо його умовно Іван), він вже не був хлопцем моєї подруги і дуже нав’язливо підсапував мене непоганими, скажімо так, залицяннями: квіти, цукерки (але, насправді, не все так класно).

Так, ми почали зустрічатися, і, як не дивно, наші стосунки тривали більше п’яти років, після чого ми з ним розійшлися через те, що я бачила – він мене не любить, а відносин мені хотілося щирих і справжніх.

Так, я, можливо, не хотіла відразу сім’ю, але справжнього люблячого чоловіка хотіла б бачити поруч, що, власне, зовсім не дивно. Після нашого розставання мої думки не сказати щоб стали депресивними, але з цією компанією друзів я стала спілкуватися ще менше, друзі поступово пішли, і я мріяла про справжнє кохання, і більше – про справжнього чоловіка, який би був дорослішим і розумніший за мене.

Але забула сказати про те, що розійшлися ми в найважчий момент для мене (я сильно захворіла, і мене чекала важка операція), а Іван навіть про мене абсолютно не подумав.

Через пару місяців (хоча на той момент я хотіла б відпочити від відносин) я зустріла чоловіка старше мене на 7 років, і що найважливіше – це було кохання з першого погляду.

Зараз він став моїм чоловіком, і це найкращий чоловік на планеті. Чому? Тому що він мене так кохає, що якщо навіть зібрати всю чоловічу любов на планеті – кохання мого чоловіка до мене все одно буде більше.

А я кохаю його. Зараз у нас міцна сім’я і ми мріємо про діток. Так ось, ніколи, друзі, не впадайте у відчай, ви завжди комусь потрібні, просто для цього завжди є відповідний момент в житті.

Related Post

Зустрічаюся з одруженим чоловіком, він нікому не розповідає про нашу дитинуЗустрічаюся з одруженим чоловіком, він нікому не розповідає про нашу дитину

У мене стосунки з одруженим чоловіком. Коли я завагітніла, він заговорив про аборт: мовляв, ця дитина «нікому не потрібна». Я вирішила народжувати (у мене це третя дитина), а йому запропонувала

Сиджу реву. Дочка? Пішла до батька, грюкнувши дверимаСиджу реву. Дочка? Пішла до батька, грюкнувши дверима

Ми з Іваном на кухні були, коли дочка зі школи повернулася. — Мам, тут твої ключі в передпокої валяються, я їх в сумку покладу. — Кілька хвилин була тиша, а