Колишній так само не давав мені спокою, і я зустрілася з ним. І зрештою я опинилася в любовному трикутнику

Хочу залишити тут свою життєву історію.

Раніше я була заміжня, розлучилися через рік після народження доньки. Відносини не склалися, чоловік був набагато старший за мене, і в результаті жодної моєї мрії не виконав.

Після розлучення познайомилася з хлопцем, зустрічаємося вже третій рік і досі разом. Я завжди хотіла бізнес, мій перший чоловік ігнорував цю ідею цілий рік. А новий допоміг втілити мрію у реальність.

Але, будуючи бізнес разом, ми часто стикалися лобами, і між нами були дуже гучні сварки. Я почала розуміти, що хочу змін. У результаті стався розрив за моєю ініціативою. І почала я зустрічатися з іншим хлопцем (А). Він фінансово забезпечений, все, як мені треба.

Я була закохана, будувала плани свого життя, але колишній не давав мені спокою. Дзвінки були нескінченними і стукіт у двері. Мене це ще більше відштовхувало. З часом ми з (А) одне одному не підійшли, на мою думку, не зійшлися характерами.

Колишній так само не давав мені спокою, і я зустрілася з ним. І зрештою я опинилася в любовному трикутнику. Навіщо я це зробила, запитую себе щодня.

З (А) близькості більше не було. Мені треба було припинити це все терміново. Ми поговорили. Це жахлива історія, я дуже страждаю через свій вчинок. (А) почав писати нескінченні смс, і звичайно колишній теж дізнався мій новий номер телефону та зателефонував мені, сказавши: «виходь».

Коли я вийшла, вони обидва стояли і говорили дуже наполегливо: «обирай». А потім вони побилися на вулиці. Я терпіти не можу бійки, того вечора не вибрала нікого.

Але зрештою, зі мною залишився мій хлопець, якому я зрадила. Він переживає образу та біль, але каже, що радий, що я залишилася з ним. Буває, нагадує мені зраду.

У нас з ним було дуже багато розмов, і ми дійшли справжнього розуміння. Зараз разом продовжуємо працювати, записали всі цілі цього року, побудували сімейні плани. Наші стосунки зміцнилися.

Думаю, моя ситуація дана мені для трансформації. Я не можу повернути час, не можу все змінити, але зараз можу змінити себе, попрацювати над помилками. Але в мене іноді буває, що я згадую (А), іноді здається, що, може, я зробила не той вибір.

You cannot copy content of this page