Колишня дівчина чоловіка не дає нам жити спокійно

Нещодавно я вийшла заміж, до цього ми зустрічалися три роки. Він дуже любить мене і турботливий, і не дає приводу для ревнощів. Але його колишня часто нагадує про себе.

До зустрічі зі мною чоловік більше року був у відносинах з іншою дівчиною. Коли вони зустрічалися, він допоміг їй і її мамі переїхати до нашого міста, знайти житло і роботу. Розлучилися вони через брехню і зради дівчини.

Протягом цих трьох років колишня дівчина нагадувала про себе: то писала моєму чоловікові, то просила залишитися друзями. Її мама намагалася дізнатися, хто я, як виглядаю, чи добре все в наших з чоловіком стосунках.

Але найгірше, що зараз моя свекруха живе поруч з цією дівчиною і її мамою, вони кожен день бачаться, спілкуються, і мене це турбує. Не розумію причину мого страху. Я вже говорила зі свекрухою на цю тему і просила не розповідати стороннім про наші відносини.

Іноді вона нам розповідає, що відбувається у них в житті. Я знаю, що мій чоловік любить мене і не повернувся б до колишньої. Але ці постійні нагадування мене дратують. Чому я так сильно переживаю через ці ситуації?

Катя, 24 роки
Привіт, Катя. Ви недавно вийшли заміж, хоча і були знайомі до цього три роки. Формування сім’ї – дуже хвилююча, відповідальна справа. Хочеться зберегти відносини, звикаєш до нової ролі, нового статусу. І раптом хтось непроханий лізе в створюваний світ. Звичайно, це тривожно і викликає роздратування.

Ваш чоловік був добрий і уважний до колишньої дівчини та її матері, таке не забувається. Згодом вони зрозуміли, що такого гарного чоловіка важко знайти. Вони напевно шкодують про таку втрату. Їм важко звикнути, що він одружений, що він назавжди втрачений для них. Ви пишете, дівчина брехала і зраджувала, він, мабуть, пробачав і сподівався, потім розчарувався і пішов. Але вона пам’ятає, що він терпів і прощав. В її голові відклалося розуміння, що вона має на нього вплив.

Тепер, коли він одружений, їй буде потрібно час, щоб переключитися. Вона три роки намагалася його повернути, але він вибрав вас. Дівчина побачить, що у вас з чоловіком стабільні, теплі відносини, і відстане.

Інша справа – розповіді вашої свекрухи про цю дівчину. Як вона ставиться до вас? Як прийняла ваше весілля? Якщо ви подобаєтеся їй як невістка, чому вона не береже вашу нервову систему? Якими словами ви пояснювали їй, що не хочете слухати про колишню дівчину? І як на ці розповіді реагує ваш чоловік, він зупиняє свою матір?

Наскільки ясно і емоційно ви пояснили чоловікові свої почуття? Може, варто ще раз і більш наполегливо донести до нього і його матері інформацію про ваш дискомфорт? Спробуйте. Успіхів!

You cannot copy content of this page