Колишня дружина була впевнена, що моя сестра насправді коханка, навіть дивлячись на документи не вірила

Перший шлюб і перші висновки. Ревнощі, Отелло в спідниці. Так, була одна моя зрада. Чотири роки і все. Озираючись назад, розумію, що ревнощі були головними в цьому шлюбі. Постійно.

Отелло в спідниці ревнувала постійно, без приводу в основному. Я працюю в НДІ, вже кандидат. І у мене є свій курс – 2-3 години в тиждень, для себе. Звичайно студентки пускать бісики, я можу пожартувати, але не більше того.

Перша дружина постійно орала, коли я йшов до університету: «Знову поперся до своїх вертихвісток ?!». Досить нормально це стало чути незабаром. І так пояснював і сяк, але без толку. Вбила собі в голову. Ту випадкову коханку я більше не бачив, та й не шукав.

Сам не знаю, як так вийшло. Може душа попросила підтвердити підозри. А навіщо слухати даремно. Хоча, звичайно це неправильно, але як сталося, вже не повернути цю ситуацію. Хоча соромно було недовго чомусь. А так ревнувала Отелло в спідниці до моєї двоюрідної сестри, довго не вірила, що вона мені родичка. Навіть скандал був одного разу.

Поки мене не було, вона накричала на мою сестру, мовляв, досить клини підбивати. І документи їй показували і все одно байдуже. Хоча пізніше вибачилася, але довго не могли нормально жити.

Завжди зла була в супермаркеті, буквально спопеляла поглядом будь-яку продавщицю. Пам’ятаю, перехожа щось у мене запитала, я не встиг зрозуміти, що хотіли від мене, а вона вже дала зрозуміти, що не треба до мене лізти. Незручно було.

Намагався поговорити, але вона відразу в скандал, всі нерви вимотала. Вирішив не воювати, але тільки стало трясти трохи. Раптом посеред вулиці заскандале. Ось така перша дружина і вже колишня.

Але потім звик, вона стала теж намагатися тримати себе в руках. Але іноді набридало, коли надзвонювала у відрядженні чи не кожну хвилину, або ще що.

Але я намагався звикнути, шлюб все ж. Раніше треба було думати. Причому і мені, і моїй Отелло в спідниці. Але як вийшло, так вийшло. Ревнощі – справа небезпечна. І ось Отелло в спідниці, перша дружина і вже колишня дружина, поїхала у справах і трапилася зрада.

Шрами на шиї і на щоці залишилися. Розлучилися швидко. Намагалася мені потім телефонувати, пропонувала все повернути, мовляв, пробачила. Але душа вже не лежала. Згадалися всі ці ревнощі, і не особливо захотілося це повертати, та й шрам не змиєш. Раніше треба було обом думати, а тепер краще просто забути і не згадувати. Так що вступати в шлюб треба, але спочатку краще обговорити все на березі, а не шукати потім винних і крайніх.

Related Post

Сказав, що хоче дати мені все найкращеСказав, що хоче дати мені все найкраще

Мені 29, свій невеликий бізнес, в розлученні 2 роки, син за рішенням суду проживає з колишнім чоловіком. Півроку тому після того, як я програла апеляцію теж, прийняла рішення, що немає

Монети, які знаходила Ганна на підлозі виявилися “платою” за життя від тих істотМонети, які знаходила Ганна на підлозі виявилися “платою” за життя від тих істот

Коли дівчина знімала житло, то була впевнена, що монети які вона знаходить на підлозі залишилися від колишніх господарів. Коли переїхала в квартиру під ремонт, то знову знайшовши монети подумала, що будівельники

facebook