fbpx

Колишня дружина чоловіка не дає нам нормально жити, пише йому повідомлення навіть опівночі, я йому кажу щоб послав її, а він мені каже, що якщо мені треба то мені і розбиратися

Знову пишу, хотілося б отримати пораду, може хто-небудь з Вас проживав те ж саме.

Живемо з чоловіком трохи більше 3-х років в офіційному шлюбі. З першою дружиною він розлучився ще до зустрічі зі мною року за півтора. Тому, я до їх розриву відношення не маю.

Але відчуття таке, що саме я їх розвела, тому як перша дружина чоловіка не дає нам спокійного життя: всі ці роки вона йому пише тонни смс з освідченням у коханні й про те, як вона його чекає та інше.

У них є спільна дочка, але вона вже доросла й у неї своя сім’я. Я спочатку не лізла в їх розбирання, але останнім часом мене це почало дратувати: її вторгнення в наше життя: вона може і о 12 ночі йому написати без докорів сумління.

Але найнеприємніше, що мій чоловік ніяк на це не реагує, не відповідає їй ніяк, просто мовчить. Кажу йому: «поміняй номер телефону», говорить, який сенс – дочка дізнається, мамі скаже все одно.

Кажу: «чому ти їй не подзвониш і не пошлеш якомога далі?».

Каже, що марно це, вона все одно буде так робити. Загалом, бачачи, що мені це неприємно і викликає дискомфорт, він все одно нічого не робить.

Каже: «Тобі треба, сама з нею розбирайся».

І ось я не розумію, чому він не хоче нашу сім’ю захистити. Дуже прикро і боляче. Причому, до мене у нього була жінка – він з нею прожив рік, потім вона пішла, тому як колишня його також лізла в їхнє життя, а він нічого не робив.

У підсумку, він повернувся до цієї самої колишньої і якийсь час вони жили, бувши розведеними. Я вже теж подумую подати на розлучення, раз мій чоловік не може мене захистити від стресу.

Related Post

Університетська подруга вирішила підставити мене, але зло завжди повертається, як і доброУніверситетська подруга вирішила підставити мене, але зло завжди повертається, як і добро

У мене є подруга Аня, це ще з тих,що лишилися після універу. Досить цікава дівчина. Вона ніколи не займала принципової позиції, завжди була дуже товариською і справедливою. Коли черговий раз

Надія завагітніла у лісі від одруженого чоловіка…Надія завагітніла у лісі від одруженого чоловіка…

Що відбувається з жінкою, коли вона дізнається про те, що вагітна? У жінок різна реакція. Якщо є чоловік, то і страху немає перед майбутнім. А якщо без чоловіка і вийшло

facebook