Колишня дружина чоловіка постійно налаштовує його дітей проти нас

У чоловіка від першого шлюбу двоє дітей: син 14 років та донька 11 років. І в мене від першого шлюбу 17 років доньці та 15 років синові, а молодшій 14. Загалом, коли ми почали жити разом, його колишня дружина постійно ставила нам підніжки. Забороняла дітям ходити з нами саме туди, куди їм подобалося. Наприклад, до лісу, басейну, риболовлі.

Нам її поведінка була не зрозуміла з чоловіком, тому що вона сама жила з хлопцем і чекала від нього дитини. У результаті через 3,5 роки з’ясувалося, що вона налаштовує дітей проти батька та мене. Нацьковує їх настільки, що діти вважають, що батько не має права ні на що. Тільки гроші платити має.

Його діти мене не поважають, можуть прийти до нас, не вітаючись зі мною та йти, не прощаючись. Донька його останніми вихідними зробила скандал. У неї був біль у вусі до півночі. З процедурами якось біль зменшився, але на ранок почалося знову. Чоловік зі своїм сином і моїм поїхали на рибалку, і вирішили, що я відвезу його доньку до лікаря.

Так вона дорогою почала писати мамі нібито ми її веземо до лікаря, почали телефоном на мене кричати. Дитина стоїть і грає там сцену, незрозумілу нам. У результаті його дочка сказала, що мама наказала подзвонити, якщо її чи брата повезуть до лікарні. І щоб вони не звали тата на жодні заходи, які відбуваються у школі чи у спорті. Причина — вони разом не живуть і тату не треба скрізь бути.

У їхньому розлученні винна вона. Його колишня зраджувала йому. Я не знаю, що вона хоче від нас. Я і чоловік добре ставимося до його дітей, і він до моїх. Але останнім часом мене починає трясти, коли його діти приходять до нас. Вони приходять і починаються вічні скандали.

Мені страшно від самої себе, що я так змінилася у ставленні до його дітей. Навіть у глибині душі бажаю, щоб вони не приходили до нас. А приходять вони кожні два тижні, 3,5 року вона лізе до нашої родини.

Ми не змогли жодного разу поїхати разом у відпустку, оскільки вона забороняє. Сама робить що хоче. У нас постійні розбіжності з чоловіком, тому що він не може з роботи брати багато відпусток. Я просто втомилася, і нема сил.

Ось буквально вчора його син був у нас, мав залишитись до 18:00. Я зателефонувала бабусі його і сказала, що ми приїдемо до неї на годинку. Тут же дзвонить його мати синові, і каже що вона зараз приїде за ним, нібито треба у магазин. І ось так щоразу.

Вони прийдуть, ми складаємо план, і одразу з її боку з’являється агресія. Я чоловіку кажу: «Не мовчи або скажи синові, що ми ж до бабусі хотіли піти». Тим паче вони бачаться рідко. Чоловік на мене накричав і сказав, що втомився. Мені потрібна порада, не знаю що робити.

You cannot copy content of this page