Перейти до вмісту

Колишня дружина мого чоловіка та його донька вимагають з нього шалені гроші

Мій чоловік має дочку від першого шлюбу. Живе вона не з матір’ю, її мати живе з молодим коханцем, дочка живе з бабусею, що не заважає їй бути копією своєї матері і слухатися її в усьому.

Розповім як вони розводили чоловіка – не повірите. Мій чоловік офіційно залишив їм дві квартири, дачу та машину. Плюс аліменти — 30% від доходу, дохід непоганий, ми в Україні та аліменти трохи вищі за середню зарплату по Києву. Жити можна, не працюючи. Але вони знайшли спосіб отримувати шалені гроші.

Щомісяця доньці були потрібні то туфлі (кілька пар), то сумка, то куртки. Чоловік покірно давав гроші, а оскільки він не розуміється на цінах, то ці дві жінки запевняли його, що босоніжки коштують набагато дорожче. І він вірив, покірно даючи 300 доларів на чергову пару. Взуття справді купувалося, але за реальну ціну, а то й за розпродажною, а різниця йшла до кишені.

Я здивувалась, коли зрозуміла, що відбувається. Для початку я накрутила чоловіка, щоб він збирав чеки. Ми живемо в Україні і в нас дуже змінилася законодавча база щодо аліментів, тому я почала підсовувати йому різні статті на цю тему і переконала збирати чеки. Жінка, ясна річ, чеки надати не могла, злякалася і затихла.

Але вистачило її на пів року. Далі все пішло накатаною. Я відчувала злість і не знала, що робити, тому що у нас з чоловіком загальний рахунок – туди йдуть мої гроші (від здачі в оренду нерухомості), його гроші, а на виході виходить, що він все, що заробить, витрачає на доньку, а живемо моїм коштом.

Ні, ми не бідували, і вистачало на нормальне життя, але мені не подобалося таке становище – а кому б сподобалося? Одного разу я вирішила піти ва-банк, відкрила окремий рахунок — депозитний.

В той самий час, у нас йшло будівництво. І коли наприкінці місяця мій чоловік прибіг і сказав, що потрібно заплатити робітникам, я сказала, що не можу зняти гроші з депозиту, і нехай він покладе свої.

Він кинувся туди, кинувся сюди і вліз у рахунок, який ми зробили для накопичення на навчання дітей. Ось тут настала моя зоряна година! Я висловила йому все, що думаю на цю тему, показала на пальцях, куди що витрачається, пригадала йому 6 пар чобіт по 200 доларів (навіщо вони дівчинці в 15 років?) тицьнула його носом у махінації його доньки та дружини, і сказала, що подаю на розлучення.

Ми не розмовляли місяць, після чого чоловік зафіксував аліменти у твердій сумі (колишня шаленіла до білих очей, але нічого не змогла зробити), сума стала адекватною. Також він став вимагати обґрунтування фінансових прохань (що, куди, кому, навіщо) і звітів.

Так, стосунки з дочкою у них стали прохолоднішими, але там і раніше не пахло коханням з її боку, просто тепер він їй менш цікавий. Наскільки я знаю, зараз вони взялися за батьків коханця, обробляють їх на продаж ділянки.