Колишня дружина проміняла 13 років шлюбу на одруженого коханця

Одружені 13 років, двоє маленьких дітей. Уже два роки у дружини є коханець. Відносини дійшли до того, що дружина повністю відмовила мені в близькості. Коли піймав їх на гарячому, просто пішла з дому і погоджувалася повернутися тільки за умови, що ми з нею не спимо і коханця вона не кине.

Вигнав її, розлучився, діти залишилися зі мною – дружині вони в тягар. Вона багато працює, і на коханця час потрібно. Говорити про нього відмовляється. Найжахливіше, що коханець одружений. Дружина, мабуть, поставила на нього все, чекає, що піде до неї. Але ось уже 4 місяці «не йде». Не розумію дружину (вже колишню).

Дмитро, 56 лет.Совет від психолога.
Дмитро, ситуація непроста, хоч і поширена в наш час. Зради вже далеко не унікальні, а причини, які до них призводять, – найрізноманітніші. Не знаючи версію вашої колишньої дружини, я можу лише здогадуватися про причини її вчинку і поведінки зараз.

Ми можемо займатися домислами, «поставила» ваша колишня дружина на нового коханця – а раптом не поставила, а просто її влаштовує ситуація, що склалася? У вашому листі звертає на себе увагу ось що: ви пишете, що перебуваєте в шлюбі 13 років, а потім повідомляєте, що вже розлучилися.

Судячи з усього, ситуація вас до сих пір так не відпустила, раз ви продовжуєте пильно спостерігати за життям колишньої дружини, навіть намагаєтеся обговорювати з нею її нинішнього чоловіка. Якщо ситуація стала для вас шоковою, не дивно, що емоційно ви ще в шлюбі, нехай він і перестав існувати на папері.

Коли нам відмовляють, коли вважають кращою іншу людину, це завжди важко, боляче і не завжди взагалі можливо швидко прийняти. Адже є відчуття, що ми в чомусь погані, тому нас і поміняли на більш підходящий варіант.

Related Post

Моєму діду вирішив помститися якийсь юнакМоєму діду вирішив помститися якийсь юнак

Таку історію розповіла мені моя бабуся, царство їй небесне. Вона трапилася в кінці п’ятдесятих років. Жили вони в той час з моїм дідом в їхньому селі. І ось якось сиділи

8 осіб, які довго прожили за кордоном, розповіли про те, що потрясло їх на батьківщині8 осіб, які довго прожили за кордоном, розповіли про те, що потрясло їх на батьківщині

Коли ми приїжджаємо в незнайому країну, то в тій чи іншій мірі відчуваємо культурний шок. Чим більш досвідченими мандрівниками ми стаємо, тим рідше нас дивує місцевий колорит, проте від зворотного,

Набридло вмовляти жінок на взаємність, хочу сім’ю і теплих відносинНабридло вмовляти жінок на взаємність, хочу сім’ю і теплих відносин

Мені 35, в розлученні два роки, по колишній дружині не страждаю. Хочу нових відносин і сім’ю, своїх дітей. Але є проблема – не хочу знайомитися і вмовляти жінок на взаємність.

facebook