fbpx

Колишня мого чоловіка вимагає збільшити аліменти під час карантину

У мого чоловіка від попереднього шлюбу залишилися двоє синів. Він справно платить аліменти. При цьому колишня працює, дітей залишає з бабусями, іноді просить сусідку посидіти.

До нас хлопчики зазвичай приїжджають на вихідні, але без ночівлі. У нас теж є дитина, я зараз в декреті.

Під час карантину можливості залишати дітей з бабусями і сусідками немає, а працювати колишній дружині треба.

Вона почала нахабніти і телефонувати чоловікові, скаржачись на стан справ.

Вимагає, щоб чоловік виплачував їй гроші в розмірі її місячної зарплати, щоб вона могла залишатися вдома з дітьми, тому що з ними нікому сидіти. Звісно, на таке чоловік не згоден.

“Тоді забирай їх до себе, мені теж працювати треба! Це і твої діти! Чому ти не хочеш з ними проводити час? Давай я тобі аліменти платити буду, сума мізерна – я потягну! А якщо не хочеш, то на час карантину хоча б забирай, у тебе дружина в декреті, може з нашими дітьми посидіти, нагодувати, допомогти уроки зробити, нехай тренується, а ввечері я буду їх забирати! ” – аргументує колишня.

Я в шоці, звичайно. Знайшли безкоштовну няньку! Я розумію, що це – діти чоловіка, він їх любить і я до них ставлюся нормально, але цілодобово розважати їх і доглядати за ними у мене немає ніякого бажання.

Related Post

Як поставити нахабних сусідів з невихованими дітьми на місце?Як поставити нахабних сусідів з невихованими дітьми на місце?

У нашій комунальній квартирі живе жінка з двома маленькими дітьми, 6 і 7 років, які бігають і кричать весь день і у себе в кімнаті, і в місцях загального користування.

Чоловік як батько – це не вирокЧоловік як батько – це не вирок

Я давно чула теорію про те, що дівчина вибирає собі чоловіка такого типу як батько. Раніше я дуже скептично ставилася до висновків психологів, але життя моєї сім’ї підтверджує їх висновок.

Мене звуть Ксенія, 34 роки. Ця історія дорогою у все моє життя, всі хто її чує, всіх вона ранить у саме серцеМене звуть Ксенія, 34 роки. Ця історія дорогою у все моє життя, всі хто її чує, всіх вона ранить у саме серце

Розповім по порядку. У 1998 році я познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком Ігорем. Я закохалася з першого погляду, і вже через півроку вийшла за нього заміж. Мене не зупинили вмовляння