fbpx

Конфлікт між чоловіком і братом

У нас з чоловіком з недавніх пір невеликий бізнес (перевезення вантажним автомобілем). Їздить за кермом мій брат. Ідея бізнесу власне теж належить братові, і машину він знайшов, і угода проходила з його участю (він знайшов фахівця, досвідченого в цих справах, тому що ніхто з нас належним досвідом і знаннями не володів).

На ремонт машини ми відкладаємо разом, порівну, з кожного рейсу, виручку теж ділимо навпіл.

Поточним ремонтом теж займається брат, тому що чоловік майже весь час працює в іншому регіоні.

І все б нічого, але в один день причіп нашої машини повністю роззули (добрі люди зняли всі 4 колеса). Тут-то все і почалося.

Брат каже: давайте купимо колеса навпіл, а чоловік каже братові, що той сам далеко поставив причіп і гріх було його не роззути, твій косяк, плати сам.

Та ще й мені каже, що якщо я його не підтримаю, він зі мною розлучиться. Обмовлюся, що відносини з чоловіком давно вже далекі від ідеалу. Я вирішила підтримати брата, але зовсім втратила відчуття реальності і не розумію, хто правий в цій ситуації і що робити мені.

Чоловік багато разів ображав мене і залишав без допомоги в найважливіший момент, тому я вирішила, що можу розраховувати на його розуміння хоча б зараз, що своїм терпінням я це заслужила.

Але він так не думає, говорить, раз я його не підтримала, значить, йому така дружина не потрібна. Я в шоці, не розумію, хіба можна ставити людину перед таким вибором? Або це тільки привід з його боку, щоб зі мною розлучитися?

Related Post

Коли хлопець дівчини є ровесником її батьків. Мама з батьком в шоці…Коли хлопець дівчини є ровесником її батьків. Мама з батьком в шоці…

Дочка так швидко виросла, що і озирнутися не встигли. Нещодавно відсвяткувала 18-річчя. На день народження принесла шикарні букети та подарунки, говорила, що від хлопця. Детально про хлопця не розпитували, та

Злата так хотіла дізнатися, може, для виправлення свого нікчемного життя є якісь амулетиЗлата так хотіла дізнатися, може, для виправлення свого нікчемного життя є якісь амулети

Хочу відразу сказати, що ця історія дійсно сталася зі мною. Життя у мене, звичайно, не склалося з самого початку. Я народилася в дуже холодній хаті, пологи приймала акушерка, так як