Перейти до вмісту

Коротко кажучи, я зараз у стані розлучення, живу з дівчиною колишнього найкращого друга, і ми разом намагаємось зібрати наше життя до купи

Моя історія не буде унікальною чи особливою. Вона ще не закінчилася, але вже перебуває на фінальній стадії, і я сподіваюся, що ось-ось звільнюся від цього.

У 22 роки я одружився зі своєю тоді ще коханою дівчиною Наталкою. У нас, як мені здавалося, були добрі стосунки, і шлюб мені бачився таким самим. Ми прожили 10 років. Хотіли дітей, але не вийшло. Зараз уже думаю, що, на щастя, Бог відвів.

Дітей не було через здоров’я дружини, там одразу кілька факторів, але головних два — проблема із жіночої частини та операція через дурість у 16 ​​років.

Я любив свою дружину, був молодий і гарячий, тому закрив на все очі, а треба було думати і приймати рішення ще тоді, вже було видно, що вона вітряна і мені зраджуватиме, але я її любив.

Ви, напевно, скажете, мовляв, ну було і було, врешті-решт це її минуле. Найсмішніше те, що я спочатку так само думав, поки не дізнався, що це було не тільки в минулому.

Перша зрада, та навіть не зрада, а роман відбулася, коли ми закінчували навчання. Моя дівчина з подругами поїхала в Америку на канікули, здійснили мрію. Там вони закрутили романчики з хлопцями такими самими туристами.

Два місяці гуляла, потім моя дівчина, як ні в чому не бувало, повернулася додому без докорів сумління та сорому. Другий роман стався за рік до нашого весілля, з моїм найкращим другом. Я тоді працював вахтами, збирав на весілля та квартиру. Я думаю тут вже все зрозуміло.

Правду про неї дізнався від її подруги. Спрацювала та сама «жіноча дружба». І так я розумію, про що ви зараз думаєте, одна одну обмовила, щоб напасти і насолити. Я теж так подумав би.

Вже колишня подруга моєї дружини не тільки розповіла мені все, але ще й показала факти, фотографії, листування в загальному чаті, відео з поїздки до Америки (де туристи та туристки поводяться не просто як друзі, а коханці).

Загалом, здала колишню подружку. Що стосується найкращого друга, то там не було фото та листування, як при першому романі. Листування було лише одне і те тільки з натяками і не більше, плюс подруга сказала тимчасові рамки та дати, коли все це було.

Я пішов ва-банк, приїхав до кращого друга і в лоб сказав, що знаю все, тоді-то і тоді-то у вас було. Друг одразу почав виправдовуватися і пояснювати, мовляв, було, каюся, але вона сама полізла, загалом розніс друга і його кухню і поїхав.

Далі були сварки зі своєю і та сама пісня, мовляв, було, каюся, але це нічого не означає, люблю тільки тебе. Розніс увесь будинок, зібрав речі та пішов.

Через невеликий проміжок часу, буквально місяць, про пригоди найкращого друга дізналася його дівчина. Вона страшенно переживала, пішла від нього. Я поїхав до неї, щоб допомогти заспокоїти.

Коротко кажучи, я зараз у стані розлучення, живу з дівчиною колишнього найкращого друга, і ми разом намагаємось зібрати наше життя до купи.