Коротко про перевиховання кобелів. Моя сестра думала, що люди змінюються. Я її довела, що її новий хлопець скотина

Завжди зі скепсисом ставилася до витівок з перевиховання. Та й взагалі не розумію сенс перевиховання. Горбатого, як відомо … Ні, я цілком за перевиховання, але тільки якщо маємо справу з маленькою дитиною, яка тільки що навчилася говорити “мама” і “тато” … Але всі інші варіанти – заздалегідь програшний варіант.

Отже, ближче до суті.

Сестра на 4 роки молодша за мене. Ми з нею в хороших відносинах, багато знаємо одна про одну, багато довіряємо. І ось, моя сестричка закохується в молодого хлопця.

Варто відзначити, я цього хлопця знаю. Ну не прямо дуже добре, але доводилося стикатися з ним. Два роки тому він був замішаний в досить паскудненькій історії – розпускав чутки про свою колишню дівчину (з якої вже вони розлучилися).

Я не вірю, що люди можуть змінитися. І якщо цей хлопець дозволив собі так вчинити з однією дівчиною, то що завадить йому аналогічним чином обійтися і з моєю сестрою?

Не вірю, що таким вчинкам є хоч якесь адекватне пояснення.

Взагалі не знаю, що штовхнуло хлопця моєї сестри позалицятися за мною. Ми якось зібралися на шашличні посиденьки. Сестра злегка перебрала з вином і пішла спати. А її хлопець став проявляти  мені знаки уваги і говорити компліменти. На що він сподівався? Що я зраджу сестрі? Або що я можу клюнути на таку людину?

Покликав мене на тет-а-тетні посиденьки в кафе. Погодилася. Домовилися, що зустрінемося наступного дня. І дійсно. Він чекав мене в кафе. На зустріч прийшла я … разом з сестрою. А далі скандал і розрив. Сестра ще тиждень намагалася знайти виправдання вчинку для хлопця. Але так і не змогла.

Мабуть, ще думає, що таку людину можна перевиховати. Вирішила допомогти сестрі і купила їй книжку “Перевиховання собак” від В. В. Гриценко. Може щось путнє знайде в ній і вона дійсно зможе застосувати отримані навички в перевихованні кобелів? ..

You cannot copy content of this page