Коротше Таня не знає вже що робити, з одного боку і чоловіка розуміє, неприємно

Чого я повинен терпіти в будинку це барахло? Віталій кричав так, що стеля тряслася. От дивись, ціла шафа речей, сукні, колготки, сумки, все що треба, а вони туди ж, посилають якийсь непотріб. Якби ще речі були як речі, а то лайно всяке.

Віталій розсердився і гримнув дверима, дівчата пішли спати. Таня сіла на кухні і розплакалася. Вона зараз між 2 вогнями.Її чоловік Віталій непогано заробляє, забезпечує її і доньок, купує все необхідне, нічого зайвого, звісно, але все що треба в них є.

Тимпаче що доньки на його, а від першого шлюбу, так він зовсім золота людина. З іншого боку колишня свекруха. Вона дуже любить внучок і помагає чим може. Грошей не дає, але іноді то взуття, то якісь речі передає дівчаткам.

Іноді вживані, з секонда, але всеодно. Просто Таня б і не брала їх, щоб вдома скандалу не було, але дівчатка так люблять те що дає тітка Люба. Вона сукенки гарні висилає, босоніжки, речі цікаві і красиві, у них такого не знайдеш.

То продукти іноді, солодощі дівчаткам. От Віталій в біситься, бо він звик все щоб практично було, нічого зайвого, а тут колишня свекруха речі дає, допомагає.

Коротше Таня не знає вже що робити, з одного боку і чоловіка розуміє, неприємно, адже він свій обов’язок виконує, нема чого сказати, має право ображатися на такі подачки, але і Любу образити не хоче, вона хороша людина. Як вирішити це питання?

Related Post

“Вона була старшою за мене на 13 років”,- Микола почав робити все аби вона пішла від свого чоловіка“Вона була старшою за мене на 13 років”,- Микола почав робити все аби вона пішла від свого чоловіка

Ми були знайомі вже тривалий час але практично не спілкувалися і при денному світлі не бачили одне одного. Зустрічі були короткими в основному по роботі! Але ось в один день

Чому Преображення Господнє називають яблучним Спасом: традиції свята Чому Преображення Господнє називають яблучним Спасом: традиції свята 

Три спаса відзначають в різні дати. І кожне з цих свят характеризує конкретну подію в історії релігії. Яблучний спас відзначають аналогічно як і всі церковні свята, враховуючи традиції, прикмети, заборони