Коротше я дуже заплуталася, мені і хлопця не хочеться ображати мого нового, і Сашка я не можу відпустити

Доброго дня…

У мене не проста ситуація, Почну спочатку. Просто прошу поради. Я 3 роки тому переїхала з Одеси в селище. Тут у мене давно жив брат, він мене і познайомив з Сашком. Познайомилися ми на третій день мого проживання тут. Я не була зацікавлена в нових стосунках, тому що минулі були дуже невдалі.

Але так вийшло що ми з Сашком почали зустрічатися. Було все, він мене доглядав красиво, кожні три дні новий букет квітів, м’які іграшки. Для мене він став королем, після моїх невдалих відносин. Я вже уявляла як ми одружуємося, як наші діти схожі на нього.

Ми зустрічалися 2,5 роки, але потім щось пішло не так. Він звик, що я завжди поруч, я звикла що він завжди зі мною, ми почали менше часу проводити разом. Він все частіше знаходився в гаражі (його хобі це гонки), я проводила час зі своїми друзями…

У моєї подруги було день народження, там я і познайомилася з Льошею, і розлучилася з Сашком… Він звичайно просто так не міг мене відпустити. На другий день як ми розлучилися, він прийшов до мене під вікно з букетом троянд, просив вибачення. Говорив, що все зробить для мене, щоб я була поруч, а я навіть не впустила його тоді до себе.

Для мене (як тоді я вважала) Льоша став новим коханням. Я поверталася до Сашка, він мене прощав. Потім я дізналася, що Льоша за наші пів року стосунків, зрадив мені 3 рази. Я його кинула, повернулася до Сашка, начебто б все добре було, навіть Льошку забула, але щось було не так.

Я і не хотіла з ним спати, але час з ним мені було добре проводити, просто розмовляти, гуляти. Ми пробували залишатися друзями, не спілкуватися, не працювало. Все одно хтось перший зателефонує. 2 місяці тому я запропонувала йому зійтися, він сказав що вже нічого не хоче.

Було важко, але я почала звикати жити без нього, навіть хлопчик з’явився у мене, правда він зараз не тут, приїде через пів року. Сюди він приїжджає 2 рази на місяць. І тут з’являється Сашко, і каже що не може без мене…

Коротше я дуже заплуталася, мені і хлопця не хочеться ображати мого нового, і Сашка я не можу відпустити. Вже рік ми просто паримо одне одному мізки, але майбутнє я уявляю тільки з ним. Може вам здасться маренням це все, але правда не знаю що робити.

Related Post

Тягне тільки до дівчат на 10 років молодше за менеТягне тільки до дівчат на 10 років молодше за мене

Поки мені не виповнилося 30 років, я був всеїдний в плані дівчат і в стосунках не було меж. Зустрічався з дівчатами і жінками різного віку. Тепер мене як підмінили. Не

– Я звабила чужого нареченого прямо на весіллі– Я звабила чужого нареченого прямо на весіллі

Привіт всім, хто це читає. Пишу в більшій мірі для того що б виговоритися. Перед весіллям подруга запросила в гості, там був рідний брат нареченого (про кого і піде мова).

Виявляється і з колекторами можна домовлятисяВиявляється і з колекторами можна домовлятися

Ця зима видалася напрочуд важкою. У чоловіка майже не було замовлень а двох діток треба було підіймати. Оксана взяла кредит. Мала виплатити з дитячих та підзаробити небагато в інтернеті. Не