Коротше я дуже заплуталася, мені і хлопця не хочеться ображати мого нового, і Сашка я не можу відпустити

Доброго дня…

У мене не проста ситуація, Почну спочатку. Просто прошу поради. Я 3 роки тому переїхала з Одеси в селище. Тут у мене давно жив брат, він мене і познайомив з Сашком. Познайомилися ми на третій день мого проживання тут. Я не була зацікавлена в нових стосунках, тому що минулі були дуже невдалі.

Але так вийшло що ми з Сашком почали зустрічатися. Було все, він мене доглядав красиво, кожні три дні новий букет квітів, м’які іграшки. Для мене він став королем, після моїх невдалих відносин. Я вже уявляла як ми одружуємося, як наші діти схожі на нього.

Ми зустрічалися 2,5 роки, але потім щось пішло не так. Він звик, що я завжди поруч, я звикла що він завжди зі мною, ми почали менше часу проводити разом. Він все частіше знаходився в гаражі (його хобі це гонки), я проводила час зі своїми друзями…

У моєї подруги було день народження, там я і познайомилася з Льошею, і розлучилася з Сашком… Він звичайно просто так не міг мене відпустити. На другий день як ми розлучилися, він прийшов до мене під вікно з букетом троянд, просив вибачення. Говорив, що все зробить для мене, щоб я була поруч, а я навіть не впустила його тоді до себе.

Для мене (як тоді я вважала) Льоша став новим коханням. Я поверталася до Сашка, він мене прощав. Потім я дізналася, що Льоша за наші пів року стосунків, зрадив мені 3 рази. Я його кинула, повернулася до Сашка, начебто б все добре було, навіть Льошку забула, але щось було не так.

Я і не хотіла з ним спати, але час з ним мені було добре проводити, просто розмовляти, гуляти. Ми пробували залишатися друзями, не спілкуватися, не працювало. Все одно хтось перший зателефонує. 2 місяці тому я запропонувала йому зійтися, він сказав що вже нічого не хоче.

Було важко, але я почала звикати жити без нього, навіть хлопчик з’явився у мене, правда він зараз не тут, приїде через пів року. Сюди він приїжджає 2 рази на місяць. І тут з’являється Сашко, і каже що не може без мене…

Коротше я дуже заплуталася, мені і хлопця не хочеться ображати мого нового, і Сашка я не можу відпустити. Вже рік ми просто паримо одне одному мізки, але майбутнє я уявляю тільки з ним. Може вам здасться маренням це все, але правда не знаю що робити.

You cannot copy content of this page