Перейти до вмісту

Коротше, якщо хочете по-справжньому здивувати свою дівчину, то не даруйте їй троянди і аромамасла, іграшки та солодощі … Це все банально. А ось персональні послуги – дуже навіть здорово…

  • від

Що подарувати своїй дівчині? Просто і оригінально!

Приблизно на початку березня я відправився в друкарню і замовив відривні талончики. Заздалегідь придумав, що на них написати. Всього відриващок-талончиків було 8 штук. У них я вказав всякі цікаві послуги, які б я зобов’язався виконати негайно при пред’явленні цього самого талончика.

Ми тоді тільки починали зустрічатися і хотів заодно перевірити свою дівчину. Як дівчина відреагує на 8 талончиків з різними послугами для неї? Я туди засунув все, до чого дійшла моя збочена фантазія.

У той же вечір, коли я подарував їй талони, вона відразу використала дві послуги: масаж і дещо непристойне. Протягом наступного тижня ми по талончиках з’їздили на природу, займалися дурницями на даху багатоповерхівки, і ще для неї приготував гостру свинину в соєвому соусі. Вийшло дійсно дуже гостро, але дуже смачно. Майже сам все і зжер. Ще три найбільші вульгарні штуки вона приберегла і витрачала поступово.

А один талончик намагалася використовувати навіть двічі. Довелося її покарати. Шкода, що і покарання їй сподобалося. Коротше, якщо хочете по-справжньому здивувати свою дівчину, то не даруйте їй троянди і аромамасла, іграшки та солодощі … Це все банально. А ось персональні послуги – дуже навіть здорово.

Але не вказуйте там того, чого не зможете зробити і всяку маячню, на кшталт “дістати Місяць” або “поділитися суперсилою на 1 день”. Це, звичайно, прикольно, але велика ймовірність, що жінка не оцінить. І побільше вульгарщини. Упевнений, що навіть скромняшка по повній використовує і талончики і вас. До речі, таке можна подарувати на день народження, НГ та ін. Удачі і будьте винахідливі.