Корю за те, що сказала хлопцю “ні”, коли він запросив мене на побачення. І навіть вся справа не в самому слові “ні”. Знаєте, можна сказати “ні”, а буде звучати “так”. Я сказала це з презирством. Я зрозуміла, що перегнула палицю по реакції хлопця

Боюся, що тепер уже він скаже “ні”…

Чи траплялося з вами таке, що ви картали себе за неправильне рішення? А ось я себе картаю.

Корю за те, що сказала хлопцю “ні”, коли він запросив мене на побачення. І навіть вся справа не в самому слові “ні”. Знаєте, можна сказати “ні”, а буде звучати “так”. Я сказала це з презирством. Я зрозуміла, що перегнула палицю по реакції хлопця.

І сказала це лише для того, щоб набити собі ціну. Я вважала, що він буде бігати за мною. Хотіла бути головною. Але сталося все навпаки.

Він більше не дивився в мою сторону, а якщо бачилися випадково на вулиці або роботі, то демонстративно не помічав і не вітався. Мабуть, моє “ні” дуже заділо його самолюбство.

Періодично поглядаю на його інстраграм і ФБ. Він виявився дуже цікавою людиною. Видно, що проблем з грошима він не відчуває, вміє жити і бути справжнім.

Нещодавно звільнився. Я зовсім перестала його бачити. І це ще гірше. Раніше я жила надією, що він все ж “одумається” і знову підійде до мене. А тепер я його навіть бачити перестала.

Я б сама покликала його на побачення, але боюся, що тепер уже він скаже “ні”.

Related Post

І вона легковажно озвучила бажання: «Хочу собі білі туфлі!» Він відповів їй: «Будуть!»І вона легковажно озвучила бажання: «Хочу собі білі туфлі!» Він відповів їй: «Будуть!»

Після закінчення школи, з нею познайомився молодий чоловік, він залицявся до неї і незабаром вони стали зустрічатися і довго гуляти вечорами, тримаючись за руки. Він завжди її проводжав. Вони обидва

План дій, якщо в машині чоловіка помічена незнайома гостяПлан дій, якщо в машині чоловіка помічена незнайома гостя

Всім не догодиш. Хоча відразу, може, і догодиш, претензії пізніше починаються, коли загострення пристрастей трохи спадає. Доходить до того, що доводиться думати, як пережити розставання з коханою людиною. Але чи

Дружина на годину: “Вам акуратно двері розкрити або роздовбати?”Дружина на годину: “Вам акуратно двері розкрити або роздовбати?”

Історія сталася на минулий Новий рік. У грудні позаминулого року вселився в квартиру, прописався, почав обживатися. До слова, тоді я жив один і взагалі не планував заводити сім’ю. Друзі покликали

facebook