Корю за те, що сказала хлопцю “ні”, коли він запросив мене на побачення. І навіть вся справа не в самому слові “ні”. Знаєте, можна сказати “ні”, а буде звучати “так”. Я сказала це з презирством. Я зрозуміла, що перегнула палицю по реакції хлопця

Боюся, що тепер уже він скаже “ні”…

Чи траплялося з вами таке, що ви картали себе за неправильне рішення? А ось я себе картаю.

Корю за те, що сказала хлопцю “ні”, коли він запросив мене на побачення. І навіть вся справа не в самому слові “ні”. Знаєте, можна сказати “ні”, а буде звучати “так”. Я сказала це з презирством. Я зрозуміла, що перегнула палицю по реакції хлопця.

І сказала це лише для того, щоб набити собі ціну. Я вважала, що він буде бігати за мною. Хотіла бути головною. Але сталося все навпаки.

Він більше не дивився в мою сторону, а якщо бачилися випадково на вулиці або роботі, то демонстративно не помічав і не вітався. Мабуть, моє “ні” дуже заділо його самолюбство.

Періодично поглядаю на його інстраграм і ФБ. Він виявився дуже цікавою людиною. Видно, що проблем з грошима він не відчуває, вміє жити і бути справжнім.

Нещодавно звільнився. Я зовсім перестала його бачити. І це ще гірше. Раніше я жила надією, що він все ж “одумається” і знову підійде до мене. А тепер я його навіть бачити перестала.

Я б сама покликала його на побачення, але боюся, що тепер уже він скаже “ні”.

Related Post

Якось Валентина не витримала і прямо запитала у Наталії, як так, що син у неї багатий, але нічим їй не допомагає. Може, він забув про матір?Якось Валентина не витримала і прямо запитала у Наталії, як так, що син у неї багатий, але нічим їй не допомагає. Може, він забув про матір?

Сталася ця історія наприкінці літа. У скромну дев’ятиповерхівку невеликого містечка поблизу Одеси перебралася жінка похилого віку. Мешканці цього будинку майже весь день спостерігали за новоприбулою, сидячи на балконах. Жінка була

Моя мати вирішила мене розлучити після 10 років життя з чоловіком, і він не протиМоя мати вирішила мене розлучити після 10 років життя з чоловіком, і він не проти

Вчора прийшла до мене моя мати і почала життя навчать. Виявляється 10 років її мій чоловік влаштовує, а зараз щось сталося. Ні, ви уявляєте,вона собі так подумала, що ми не