fbpx

Кожного разу коли я спала зі своїм хлопцем мені снилися кошмари, і це не типові кошмари, а щось дійсно тривожне. Найцікавіше, що коли спала без хлопця такого не траплялося

Хочу розповісти вам про свої сни. Їх було три. Вони мені дуже добре запам’яталися, так як були жахливі, і я не розумію, чому вони мені снилися, та ще з якоїсь незрозумілої періодичністю раз в три місяці.

Сон перший. Ми лягли спати з моїм хлопцем, все як завжди, ні чого не віщувало містичних подій, поцілунок на ніч і ми занурилися в сон. Сам сон: я бачу себе з боку, як я сплю на ліжку і свого хлопця, я бачу себе зверху і якась чорна тінь як би пливе від дверей до ліжка і повисає нагорі. Я відкриваю очі (це все уві сні) і бачу це чорна хмара.

Хтось став говорити: «Віддай мені свою душу, віддай мені свою душу». У мене не було страху уві сні, я йому (цьому голосу відповідаю): «Я не віддам тобі свою душу, я вірю в Бога». Він відповідає: «Я все одно заберу її в тебе».

Я почала хреститися (це все поки спала) і повторювати «Згинь». І тут ця хмара  перетворилося в стару в чорному балахоні, маленьку і товсту. Я встаю з ліжка і перехрещую її і кажу «Згинь», жену її до вхідних дверей.

Коли пригнала її до дверей, стала так само перехрещувати і читати молитву (хоча в дійсності я жодної не знаю, навіть «Отче Наш»). Вона страшенно кричала і вивертатися і поступово ставала менше, перетворилася в чорне повітря і вилетіла через щілину під дверима.

Мій хлопець так і спав на дивані. Я прокинулася вся в жаху, мені стало так страшно, я подивилася на свого хлопця, він так само, як і уві сні лежав на боці до стіни і мирно спав. Я обняла його і не могла заснути, мені було страшенно страшно і моторошно.

Минув час, я трохи заспокоїлася. Але сон не забувала.

Сон другий. Так само спимо удвох. Сниться, що я в якомусь селі. Приходжу на базар і купую свиню, ложу її в якийсь ящик. Приходжу додому, відкриваю, а там та ж стара, як і в першому сні. І знову немає ні грама страху. Вона мені каже: «Віддай мені свою душу», «Я заберу її в тебе». Я знову читаю молитву і хрещуся.

Раптом нізвідки не візьмись у мене з’являється ніж, і я протикаю її стару. Вона вся кривляється, кричить і перетворюється в свиню, тільки мертву. На цьому сон закінчився. Я прокинулася з диким жахом.

Сон третій. Я сиджу у себе вдома. За вікном день. У двері постукали. Я дивлюся у вічко і бачу трьох однакових хлопців і в однаковому одязі. Я питаю: «Хто»? Вони кажуть: «Впусти нас», я відповідаю: «Ідіть геть». І тут вони починають стукати мені в вікна, двері: «Пусти, пусти».

Мені не було страшно уві сні. Я знову підходжу до дверей, і там стоїть маленька дівчинка в політиці, в руках іграшка, і з безневинними очима і просить її впустити в будинок. Я відійшла від дверей повернулася до неї спиною, а коли обернулася – там стояла вона, у мене вдома.

Я її питаю: «Ти як сюди потрапила?», Вона мені: «А, ти відкрий двері і я вийду». Я-то розумію, що не можу відкрити двері – там ці троє стоять. Я починаю її відштовхувати і тут у нас з нею почалася бійка, я читаю молитву і тут дівчинка загорілася.

Вона горіла і кричала, перетворилася в маленьку ляльку, я її викинула через вікно. Ті троє все так же тарабанили і в двері і в вікна, у мене обрушується стеля у ванній, але дірки не було. Я набираю номер поліції, але він недоступний. Я висовуюся в кватирку і кричу «Допоможіть», а люди, які йшли повз, дивилися на мене і посміхалися.

Я прокинулася вся мокра і налякана. Я вирішила все розповісти своєму хлопцеві, але він не надав цьому значення – послався на мою фантазію і на наслідки перегляду фільмів жахів.

Мамі не хотіла розповідати, не хотіла її хвилювати. Сходила до церкви, поставила свічки, помолилася. Але ось, що найдивніше: ці сни снилися мені тільки тоді, коли я була зі своїм хлопцем і ми засипали разом.

Як ми розлучилися, ось уже півтора року мені ні чого подібного не сниться, може це і збіг, але все ж якось дивно. Не дай Бог нікому такого наснитися. Бережи себе. І вірте, віра – це все, вона рятує.

Related Post

Чоловік пішов до іншої, але поводиться так, ніби хоче повернутисяЧоловік пішов до іншої, але поводиться так, ніби хоче повернутися

Чоловік пішов від мене до іншої жінки, коли я була на п’ятому місяці вагітності. Вона старша за нього, у неї восьмирічна дитина. Вони з’їхалися через три тижні після його відходу