ЦЕ EASY Життєві історії Краще було б, аби діти були з невеликою різницею, або краще взагалі погодки

Краще було б, аби діти були з невеликою різницею, або краще взагалі погодки

Свою першу дитину я народила пів року тому і після цього моє життя перетворилося в кошмар. Що я, що мій чоловік були невимовно раді новині про первістка, адже ми та довго чекали на цю подію.

А коли ця новина стала для нас реальністю, то я взагалі була на сьомому небі від щастя. Ми намагалися завести дітей більше 3 років, а тут така радість.

Але вже після того як наш малюк з’явився на світ мій чоловік дуже змінився. Перестав мені допомагати, підтримувати мене, часто затримується на роботі і взагалі звинувачує у всьому тепер тільки мене.

Одного разу я розбила його улюблену кружку і цілий вечір слухала нотації з цього приводу. Під кінець скандалу почула те, що взагалі перейшло всі межі, щось типу, а якби я так само дитину впустила.

Ставалося і так, що я могла допустити невеличку слабкість, з’їсти шоколадку чи тортик, і тоді весь гнів виливався на мене. А коли я просила посидіти з дитиною мені згадували ту злощасну шоколадку.

Я і в магазин сходити не можу, а коли пишу список, то він обов’язково щось забуде, або взагалі купить не те що треба. Не кажучи вже про похід з подругами в кафе. Я навіть ванну спокійно прийняти не можу, навіщо, адже є душ, це в рази швидше і економніше.

Запросити до себе друзів чи бодай родичів я не можу, бо вони наче б то будуть нам заважати, але його всеодно немає вдома допізна. А ще він не жалкує грошей на гарний одяг для себе, спортзали і смачну їжу.

Я просто одного не оду зрозуміти, як з турботливого чоловіка він перетворився на черствого і неврівноваженого. Що робити гадки не маю. Розлучення? Це було б не правильно, та в сенс з цього, тимпаче що підростає дитя.

Я продовжую працювати, хоча наразі знаходжуся в декреті. Є ще дещо, що мені дуже сильно непокоїть, а саме роздільні бюджети. Адже як тільки я почала отримувати 860 гривень виплат на дитину, так відразу він вирішив що мені гроші не потрібні. Він перетворився на скупого, впертого і чоловіка.

А тепер він заговорив про 2 дитину. Аргументував це тим, що роки біжать, а ми не стаєм молодше. І краще було б, аби діти були з невеликою різницею, або краще взагалі погодки.

В мене одна надія на те, що після народження другої дитини він зрозуміє як недобре ставився до мене і стане більше цікавитися нашим з малюками життям. А поки що я просто чекаю з моря погоди, і надіюся що щось зміниться.

Related Post

От і зіграли на моїх почуттях, на тому, що мені буде за містом на дуже зручноОт і зіграли на моїх почуттях, на тому, що мені буде за містом на дуже зручно

Коли ми назбирали грошей на свій будинок, постало питання щодо того буде це квартира, чи приватний сектор. Грошей було не багато, або на тісну однокімнатну, але уже з ремонтом, або

Чи можна приходити на побачення з дитиною, якщо малюка немає із ким залишити?Чи можна приходити на побачення з дитиною, якщо малюка немає із ким залишити?

Нещодавно ми всією сім’єю ходили на весілля до моєї двоюрідної сестри. Наречена почала сватати моєму братові Дімі свою найкращу подругу. Вона розхвалювала Світлану, мовляв, та дуже добра, скромна, дбайлива, готує

Почнемо розділяти дітей на тих хто може, і чия мама протиПочнемо розділяти дітей на тих хто може, і чия мама проти

Як і у всіх батьків,які мають школярів, у нашого класу також є чат в соціальних мережах, де ми з’ясовуємо різні питання. Звісно та батьки можуть висловити свої претензії і побажання.