Краще було б, аби діти були з невеликою різницею, або краще взагалі погодки

Свою першу дитину я народила пів року тому і після цього моє життя перетворилося в кошмар. Що я, що мій чоловік були невимовно раді новині про первістка, адже ми та довго чекали на цю подію.

А коли ця новина стала для нас реальністю, то я взагалі була на сьомому небі від щастя. Ми намагалися завести дітей більше 3 років, а тут така радість.

Але вже після того як наш малюк з’явився на світ мій чоловік дуже змінився. Перестав мені допомагати, підтримувати мене, часто затримується на роботі і взагалі звинувачує у всьому тепер тільки мене.

Одного разу я розбила його улюблену кружку і цілий вечір слухала нотації з цього приводу. Під кінець скандалу почула те, що взагалі перейшло всі межі, щось типу, а якби я так само дитину впустила.

Ставалося і так, що я могла допустити невеличку слабкість, з’їсти шоколадку чи тортик, і тоді весь гнів виливався на мене. А коли я просила посидіти з дитиною мені згадували ту злощасну шоколадку.

Я і в магазин сходити не можу, а коли пишу список, то він обов’язково щось забуде, або взагалі купить не те що треба. Не кажучи вже про похід з подругами в кафе. Я навіть ванну спокійно прийняти не можу, навіщо, адже є душ, це в рази швидше і економніше.

Запросити до себе друзів чи бодай родичів я не можу, бо вони наче б то будуть нам заважати, але його всеодно немає вдома допізна. А ще він не жалкує грошей на гарний одяг для себе, спортзали і смачну їжу.

Я просто одного не оду зрозуміти, як з турботливого чоловіка він перетворився на черствого і неврівноваженого. Що робити гадки не маю. Розлучення? Це було б не правильно, та в сенс з цього, тимпаче що підростає дитя.

Я продовжую працювати, хоча наразі знаходжуся в декреті. Є ще дещо, що мені дуже сильно непокоїть, а саме роздільні бюджети. Адже як тільки я почала отримувати 860 гривень виплат на дитину, так відразу він вирішив що мені гроші не потрібні. Він перетворився на скупого, впертого і чоловіка.

А тепер він заговорив про 2 дитину. Аргументував це тим, що роки біжать, а ми не стаєм молодше. І краще було б, аби діти були з невеликою різницею, або краще взагалі погодки.

В мене одна надія на те, що після народження другої дитини він зрозуміє як недобре ставився до мене і стане більше цікавитися нашим з малюками життям. А поки що я просто чекаю з моря погоди, і надіюся що щось зміниться.

Related Post

Я не розумію поведінку своєї невістки, вона все робить так як хоче, при цьому прикидаєтьсяЯ не розумію поведінку своєї невістки, вона все робить так як хоче, при цьому прикидається

Моя невістка або просто корчить з себе недалеку, або дійсно такою є. Ну ось що ти зробиш. Їдемо на дачу, кажу поїхали, попрацюємо трішки, а там і м’яса якогось посмажимо.