Краще було б не народжувати, а жили б у своє задоволення

Два роки назад у нас з дружиною народився син. Ми назвали його Миколою. Після його народження я зрозумів, що народити дитину це половина справи, а от забезпечити  – це велика проблема.

Не кожна сім’я може собі дозволити купувати дорогий одяг своїй дитині, багатьом молодим батькам приходиться економити.

Мої знайомі люди з середнім достатком і навіть менше середнього, я не знаю жодну людину, яка б могла дозволити собі купити все, що б хотіла для своїх дітей. Здебільшого ми усі живемо на одну зарплату, якої у кінці місяця залишається дуже мало і тому ми беремо кредити.

Після народження дитини, я кожного дня запитував себе чи зможу я його нагодувати, взути і одягнути. А коли він підросте чи зможу я оплатити його навчання?Коли ти йдеш у дитячий магазин, то розумієш, що маленькі курточки, штани i шапки коштують, як дорослий одяг.

Отже, діти – це дуже дорого.Ми з дружиною перші місяці ледве виживали. Я уже думав, якщо так ми маємо мучитись, то краще було б не народжувати, а жили б у своє задоволення.

Але одного дня Ольга сказала мені, що знайшла у інтернеті групу, де матері віддають одяг, який уже замалий на їхніх дітей іншим мамам – безплатно. Ми вирішили спробувати і тепер не купуємо ніяких речей своїй дитині.

Ми пишемо у цю групу і нам пропонують багато хорошого одягу, тому наша дитина одягнута. А коли моя знайома почула, що у мене народився син, то віддала нам речі після своєї дитини: одяг, іграшки, коляску, ванночку і взуття.

Ми не встигли використати все, що нам дали. Дружина купує нашій дитині тільки підгузки і їжу. Зараз наше матеріальне положення є набагато кращим, ніж після народження дитини, бо я не купую сину одяг.

Дитина швидко росте і вона не може знищити речі. Я вважаю правильним те, що сучасні матері почали допомагати іншим дітям. Краще віддати непотрібний одяг чим викинути його у смітник  чи тримати його у шафі.

Гроші, які б мав витратити на одяг для дитини я можу використати для сім’ї: купити продуктів, відкласти на відпочинок і навіть на освіту для майбутньої дитини.

Ми з дружиною речі, які нам уже замалі і є в хорошому стані віддаємо іншим батькам. А як ви думаєте, чи правильно допомагати один одному?

Related Post

Мій новий сусід має двох дружин. Історія звісно не типова і дуже цікаво за цим спостерігатиМій новий сусід має двох дружин. Історія звісно не типова і дуже цікаво за цим спостерігати

Я живу в новобудові зі своєю дівчиною Настею. Нещодавно в’їхали нові сусіди, про яких і хочу написати. Сусіди: Єгор років 35, Наташа і Марина приблизно по 27-30 років і троє

Її на збереження хоч на весь строк можуть покластиЇї на збереження хоч на весь строк можуть покласти

Все, Дарині вже було не сила сваритися з дітьми. Кожен норовив вивести її з себе, кожен хотів образити і вколоти, показати свій характер, значимість. Свекруха разом з мамою приходили і

Життя розвалюється на шматки, не знаю що робитиЖиття розвалюється на шматки, не знаю що робити

З дружиною познайомилися ще у школі, там же у старших класах із друзів стали парою. Все життя любили одне одного і жили один одним, а потім сталося те, що сталося,