Краще було б не народжувати, а жили б у своє задоволення

Два роки назад у нас з дружиною народився син. Ми назвали його Миколою. Після його народження я зрозумів, що народити дитину це половина справи, а от забезпечити  – це велика проблема.

Не кожна сім’я може собі дозволити купувати дорогий одяг своїй дитині, багатьом молодим батькам приходиться економити.

Мої знайомі люди з середнім достатком і навіть менше середнього, я не знаю жодну людину, яка б могла дозволити собі купити все, що б хотіла для своїх дітей. Здебільшого ми усі живемо на одну зарплату, якої у кінці місяця залишається дуже мало і тому ми беремо кредити.

Після народження дитини, я кожного дня запитував себе чи зможу я його нагодувати, взути і одягнути. А коли він підросте чи зможу я оплатити його навчання?Коли ти йдеш у дитячий магазин, то розумієш, що маленькі курточки, штани i шапки коштують, як дорослий одяг.

Отже, діти – це дуже дорого.Ми з дружиною перші місяці ледве виживали. Я уже думав, якщо так ми маємо мучитись, то краще було б не народжувати, а жили б у своє задоволення.

Але одного дня Ольга сказала мені, що знайшла у інтернеті групу, де матері віддають одяг, який уже замалий на їхніх дітей іншим мамам – безплатно. Ми вирішили спробувати і тепер не купуємо ніяких речей своїй дитині.

Ми пишемо у цю групу і нам пропонують багато хорошого одягу, тому наша дитина одягнута. А коли моя знайома почула, що у мене народився син, то віддала нам речі після своєї дитини: одяг, іграшки, коляску, ванночку і взуття.

Ми не встигли використати все, що нам дали. Дружина купує нашій дитині тільки підгузки і їжу. Зараз наше матеріальне положення є набагато кращим, ніж після народження дитини, бо я не купую сину одяг.

Дитина швидко росте і вона не може знищити речі. Я вважаю правильним те, що сучасні матері почали допомагати іншим дітям. Краще віддати непотрібний одяг чим викинути його у смітник  чи тримати його у шафі.

Гроші, які б мав витратити на одяг для дитини я можу використати для сім’ї: купити продуктів, відкласти на відпочинок і навіть на освіту для майбутньої дитини.

Ми з дружиною речі, які нам уже замалі і є в хорошому стані віддаємо іншим батькам. А як ви думаєте, чи правильно допомагати один одному?

Related Post

Мій чоловік наче не вміє кохати. Замість підтримки він просто холодно обіймає та іноді дарує квітиМій чоловік наче не вміє кохати. Замість підтримки він просто холодно обіймає та іноді дарує квіти

Мені 27 років, одружена 3 роки. Чоловік дуже хороша людина, добрий чуйний, але в останній рік все частіше я думаю, що ми не зможемо зробити щасливими одне одного. Я, людина,