Кращий спосіб відмови від спокуси – віддатися їй. Ось що ніби зробила і я

Моя історія почалася зимою 2021. Після Нового року, мій хлопець поїхав в Одесу на три дні. Щоб не нудьгувати мій брат взяв мене погуляти в нову компанію. Ну привів мене туди, познайомилася з хлопцями, дівчатами. Деяких я вже знала. І начебто все добре, але я сподобалася одному хлопцю.

Припустимо, його звали Саша. Ось у нього вже була дівчина, і він її покинув, вона йому щось там набрехала серйозно. І почав залицятися за мною. Але потім щось сталося і ми посварилися. Там був один хлопець, його звали Вова. У нього була тоді дівчина, але вони були не дуже близькі.

А мій брат Валера завжди казав мені так, як би сміючись: “мимо нього жодна не проходить”, він усім подобався, а я відповідала “Ну значить, я та єдина, якій він не сподобався”. І ось як би повернувся мій хлопець, і Сашко зник, і ця компанія. Тепер спілкувалася лише при зустрічі або в соцмережах.

І ось кінець весни, у мене початок іспитів, диплом, треба готуватися здавати.

І з’являється цей Вова. Я була звичайно в шоці. Ну почали спілкуватися, і якось він покликав мене до себе додому. Ну я по дурості своїй пішла. Дурепа, що сказати, ви, напевно, вже зрозуміли, що там було … Кращий спосіб відмови від спокуси – віддатися їй. Ось що ніби зробила і я.

Дівчина я була вільна, нічого поганого в цьому не бачила. І так було ще пару разів. Але потім у середині червня я зрозуміла – закохалася. Наші зустрічі тривали і в один момент я вирішила зізнатися у своїх почуттях. Адже так буде краще. Якщо там щось буде взаємне – добре, а якщо ні – швидше забудеться.

У серпні зізналася. Але взаємності не було, проте я не шкодувала, що так вчинила, і що взагалі все саме так. Пройшло вже не мало часу, але з цією людиною ми не спілкувалися. Тільки нещодавно знову стали друзями. У нього є дівчина, у мене хлопець, але чомусь всі ці моменти досі спливають у пам’яті.

Навіть на роботі і за вечерями з хлопцем. Вночі очі заповнюються сльозами, але вже не плачу. На щастя це більше не кохання, такі ось справи. І просто важко жити з таким каменем на серці. Мені здається цей величезний рубець ніколи вже не загоїться…..

You cannot copy content of this page