fbpx

Ксенія і не зрозуміла відразу що то рідна людина на порозі стоїть, він так осунувся, так змарнів, вона подала йому дещо зі столу, думала це бездомний

У одного багача була сестра, сталося так, що брат не став допомагати їй в житті і просто відмовився від неї. Вона була працьовита, продавала гриби та ягоди, завела корову і продавала молоко, ще гарно шила та в’язала, цим і виживала.

Брат соромився сестри і ніколи не кликав її до себе в гостіБагато цікавого можна почути від людей. Хто говорить про те, як було, а хтось про те, як може бути. Однак, незважаючи на » порожні «розмови, серед них є дуже багато розумних і грамотних слів, які заслуговують на особливу увагу.

Без сумнівів, дуже багато мудрих слів і приказок були виткані самим життям. З покоління в покоління ці слова передавалися нашими рідними людьми. Інша справа, що цінність всіх цих слів ми починаємо розуміти занадто, чи не дуже занадто, але як правило — пізно.

Незважаючи на таке відношення сестра завжди любила свого єдиного брата, передавала солодощі і подарунки для жінки, дітей і сім’ї, для родичів, не жадаючи нічого зовсім натомість.

А ще він ніколи не запрошував її в гості, ніколи не казав що любить її, ніколи не хотів допомогти, а попри це вона і не просилася особливо, нічого цього їй там робити. У самої ж був будинок, невеликий, але затишний і дуже теплий, світлий, вона тримала скот.

Часто продавала чи обмінювала продукти в городину на щось інше, вдома було дуже багато роботи, тому на гостювання часу не лишалося. Але і на брата не тримала зла, така значить доля їхня. 

Та ніколи не знаєш де впадеш, адже б підстелив соломинку, якби знав. От одного разу Юрія, брата Учені підставили на роботі, на цьому грунті дружина пішла від нього забравши дітей і все майно яке ще можна було забрати, яке не конфіскували кредитори. Він лишився ні з чим і прийшов до Ксені вже тоді, коли 3 дні нічого не їв і не пив.

Ксенія і не зрозуміла відразу що то рідна людина на порозі стоїть, він так осунувся, так змарнів, вона подала йому дещо зі столу, думала це бездомний, а потім поглянула в очі і впізнала його. Відмила, нагодувала, прихисток дала, а згодом і з дружиною знову помирила, адже треба вміти прощати.

Зараз у н з все в порядку, тепер там на тому місці великий будинок, сад, господарство, кілька автівок в гаражі, тільки старе дзеркало, яке висить в кімнаті брата нагадує йому про те хто він такий.

Related Post

Сестра подзвонила, виявляється мої проблеми то ще квіточкиСестра подзвонила, виявляється мої проблеми то ще квіточки

10 вечора, дзвонить мені моя сестра. Ми з Машкою маємо різницю в 2 роки, але іноді мені здається що ми як справжні близнюки, не інакше. От, наприклад у нас кава