Ксенія і не зрозуміла відразу що то рідна людина на порозі стоїть, він так осунувся, так змарнів, вона подала йому дещо зі столу, думала це бездомний

У одного багача була сестра, сталося так, що брат не став допомагати їй в житті і просто відмовився від неї. Вона була працьовита, продавала гриби та ягоди, завела корову і продавала молоко, ще гарно шила та в’язала, цим і виживала.

Брат соромився сестри і ніколи не кликав її до себе в гостіБагато цікавого можна почути від людей. Хто говорить про те, як було, а хтось про те, як може бути. Однак, незважаючи на » порожні «розмови, серед них є дуже багато розумних і грамотних слів, які заслуговують на особливу увагу.

Без сумнівів, дуже багато мудрих слів і приказок були виткані самим життям. З покоління в покоління ці слова передавалися нашими рідними людьми. Інша справа, що цінність всіх цих слів ми починаємо розуміти занадто, чи не дуже занадто, але як правило — пізно.

Незважаючи на таке відношення сестра завжди любила свого єдиного брата, передавала солодощі і подарунки для жінки, дітей і сім’ї, для родичів, не жадаючи нічого зовсім натомість.

А ще він ніколи не запрошував її в гості, ніколи не казав що любить її, ніколи не хотів допомогти, а попри це вона і не просилася особливо, нічого цього їй там робити. У самої ж був будинок, невеликий, але затишний і дуже теплий, світлий, вона тримала скот.

Часто продавала чи обмінювала продукти в городину на щось інше, вдома було дуже багато роботи, тому на гостювання часу не лишалося. Але і на брата не тримала зла, така значить доля їхня. 

Та ніколи не знаєш де впадеш, адже б підстелив соломинку, якби знав. От одного разу Юрія, брата Учені підставили на роботі, на цьому грунті дружина пішла від нього забравши дітей і все майно яке ще можна було забрати, яке не конфіскували кредитори. Він лишився ні з чим і прийшов до Ксені вже тоді, коли 3 дні нічого не їв і не пив.

Ксенія і не зрозуміла відразу що то рідна людина на порозі стоїть, він так осунувся, так змарнів, вона подала йому дещо зі столу, думала це бездомний, а потім поглянула в очі і впізнала його. Відмила, нагодувала, прихисток дала, а згодом і з дружиною знову помирила, адже треба вміти прощати.

Зараз у н з все в порядку, тепер там на тому місці великий будинок, сад, господарство, кілька автівок в гаражі, тільки старе дзеркало, яке висить в кімнаті брата нагадує йому про те хто він такий.

Related Post

Я взяв кавун і попросив у його сусіда переважитиЯ взяв кавун і попросив у його сусіда переважити

Їхали одного разу ми з моря додому, і по традиціїії вирішили заїхати на стихійний ринок, купити різних фруктів та овочів, бо ж всі знають, що ціни привабливі, чим ближче до