fbpx

Куди тобі з дітьми, сиди, поки в школу не підуть ніяких гульок

Куди тобі з дітьми, сиди, поки в школу не підуть ніяких гульок, крикнула свекруха. Але ж Віка просто хотіла сходити на зустріч з подругою, вперше за 4 роки декрету просто піти в кафе.

За всі ці 4 роки вона далі продуктового не ходила, якщо щось треба було писала ставкові список, косметики не купувала, речей тимпаче. В гості нікуди не ходила, бо всі її спроби присікав чоловік. Куди ти зібралася з дітьми, я сам сходжу і через якихось кілька годин назад, не сумуй.

Але цього разу все так допекло Віку, що вона вирішила все ж сходити на зустріч. Забрала гроші що відкладала чоловіку на подарунок на 6 років з дати знайомства, він всеодно ніколи їй нічого не купував. Викликала таксі, взяла дітей з собою і поїхала в кафе.

Літо, тепло, кафе в дворику, старшого посадила біля себе мультики дивитися, менша в візочку, сидить не заважає. Треба ж, їй так нав’язали що діти будуть заважати, що вона сама в це повірила. Поспілкувалася з подругою, та якраз приїхала з Данії, вона там 5 років була , давно не бачилися, просиділи там майже весь день, а коли діло йшли до вечора на її телефон прийшла один лише дзвінок, ти де, я їсти хочу.

Віка просто з жалем подивилася на дітей яким було цікаво змінити стіни квартири на щось нове, і попросила подругу допомогти знайти квартиру. Розповіла про своє життя.

Карина вислухала і сказала, значить так, подаєш на розлучення і їдеш зі мною. Та ми і не одружені. Тим краще, виліт через 3 тижні, там я тобі все влаштую, не пропадеш. За цей час Віка встигла зробити дітям папери і дозволи на виїзд, вдома вела себе так, наче все нормально, а потім мовчки поїхала забравши дітей і кілька речей на перший час.

Карина дійсно допомогла їй влаштуватися в чужій країні, а от чоловік навіть на намагався її знайти. Віка тримала зв’язок з мамою, і та розповіла їй що він відразу зрозумів що вона пішла від нього.

Мати Віки сказала що не знає де донька, але спитала у колишнього чи не боїться він що щось могло статися, раз вона речі всі лишила? Віка після цього зрозуміла що не помилилася ризикнувши.

Related Post

Шукаю ідеального чоловіка, але поруч тільки некрасивий і нуднийШукаю ідеального чоловіка, але поруч тільки некрасивий і нудний

Я ніколи не була заміжня, дітей немає. І хоча в моєму житті були шанувальники, я не могла вибрати, знайти свою людину. Кілька років тому мене познайомили з чоловіком, він розумний,