fbpx

Купили новий будинок, а разом з ним і надокучливих сусідів

Дача це таке місце, де сім’я може провести гарно час. Але іноді сусіди просто таки виводять з себе своїми діями, іноді навіть присутністю.

Минулого року ми купили дачу. Звісно її треба ще ремонтувати, добудовувати, але ж і відпочивати колись треба. Саме тому ми купили продуктів, м’яса різного і поїхали смажити шашлик. До цього сусідів ми ніколи не бачити, тому надіялися або на хороше знайомство, або хоча б на те що вони не будуть посягати на наш простір.

Як виявилося не так все просто. Колишня господарка будинку – дочка нашої вже теперішньої сусідки. А треба сказати, що паркан ми знесли, бо мали будувати новий. Та і не сильно переживали з цього приводу, скрізь же наче адекватні люди.

Ми так вважали рівно до того моменту, як познайомилися з сусідами поближче. Коли запросили їх в гості, то зрозуміли, що купили не просто будинок, а ще й отримали названих родичів а спадок.

Коли почався дощ, ми зайшли в будинок. І тут сусідка Олена почала нам робити екскурсію в нашому ж будинку. Заглядала в кожну шпаринку, показувала і розказувала. Найбільше звісно вразило те, що вона почала розповідати що тут раніше жила її мати, показала на якому ліжку вона пішла в інший світ, і все це в присутності моєї семирічної доньки.

Останньою краплею було те, що Олена підійшла до вікна і зняла з підвіконня величезний фікус. Я ж теж квіти люблю, вазони різні. А вона почала скаржитися що донька продала будинок з усім майном і квітами в тому числі.

Це нічого, але наступного дня вона прийшла з чеками і оравою чоловіків і почала забирати меблі. Ми купляли будинок в тому вигляді, якому він був. Це була одна із умов договору, ми також доплатили за те, щоб господарі залишили меблі. Будинок дуже сподобався і хотілося зберегти автентичність приміщення, ауру і настрій.

Ще через день сусідка прийшла з відром і почала рвати вишні. Буцім то вона її садила їй і їсти. В результаті ми вирішили що такого сусідства нам не треба, тому прискорили будівництво паркану. Так вона, треба сказати, навіть доньку свою оббрехала сказавши що попередні господарі в неї 1.5 м ділянки вкрали.

Related Post

Дружина – вдома, коханка – на роботі – як любити обох?Дружина – вдома, коханка – на роботі – як любити обох?

Зі своєю майбутньою дружиною я познайомився ще в школі. Вчилися в паралельних класах. Я звичайний хлопчисько, схиблений на футболі. Вона – староста, відмінниця. У старших класах приходила на стадіон вболівати

Коханка батька прийшла до нас додому, мама її прогнала віникомКоханка батька прийшла до нас додому, мама її прогнала віником

У мене чудова мама. Моя мама завжди вміла зберігати спокій в будь-якій ситуації. З батьком вони знайомі з дитинства, дружили зі школи. Потім одружилися. Всяке траплялося в житті, але вони

facebook