Курортний роман: коли дійсно все включено… мій кожен відпочинок супроводжується яскравим курортним романом. Я не скажу, чи заміжня я, це не важливо

Курортний роман так само корисний для людини, як і ранкова гімнастика. Двічі на рік я відпочиваю на морі. Зазвичай відпочивати відлітаю в кінці травня – початку червня і в кінці вересня – початку жовтня.

Відвідую курорти заради того, щоб швидше змінити обстановку і поспілкуватися з новими людьми. Звісно, кожен відпочинок супроводжується яскравим курортним романом. Я не скажу, чи заміжня я, це не важливо. І я не дивлюся на сімейний стан хлопця, який буде залицятися до мене – це теж абсолютно не важливо.

Знаю, що в коментарях ви там напишіите, що я занепала жінка та інші гидоти, тільки мені до ліхтаря. Думаю, що мене підтримають більше чоловіки, ніж жінки, оскільки жінки в значній своїй частині є власницями.

Не думаю, що курортний роман – це зрада. Зрада – це коли ти реально хочеш піти або зробити людині боляче відносинами на стороні. А якщо я задовольняю потреби без всяких там “а-а-а, ось чоловік зрадив, зараз я його провчу!”. Зовсім ні! Що це взагалі за дитячий сад ?!

Я не закликаю всіх заводити курортні романи. Ні. Просто задумайтеся над цим. Пофантазуйте хоча б.

З моря я приїжджаю морально відпочившою. І я не була б такою, якби весь цей час стримувала себе. Іноді курортний роман – це всього навсього курортний роман. Нічого більшого. Ніякого продовження.

You cannot copy content of this page