fbpx

Квартира хороша і її можуть забрати з руками і ногами

Хочу вас попередити бути дуже уважними. Нещодавно я стала жертвою одного дуже неприємного афериста, звісно ж його не знайшли. А я, як остання дурепа повелася на його слова.

А справа була в тому, що я терміново шукала квартиру для себе. Звісно в наш час знайти більш-менш нормальной варіант дуже складно.

Я знайшла однокімнатну квартиру за 4000 тисячі гривень,там було написано, що це ціна тільки за оренду, але господарі мають субсидію на комунальні платежі, тому ні за що особливо платити не доведеться. Квартира хороша, з гарним плануванням, в центрі, тому мене такий варіант дуже влаштовував.

Словом, набираю я номер телефону. Звісно найбільше мені сподобалося те, що пропозиція ця від власника, тому мені б не довелося переплачувати за послуги агента, що не могло не порадувати. Ну звісно я подзвонила.

-Ало, доброго дня, я по об’яві, з приводу того, що ви знаєте квартиру. Так, мені на довгий термін, так, сім’я, хлопець і дівчина. Ми обидва працюємо, проблем з оплатою не виникне.

Де ви зараз? Не в місті, ну нічого ми ж можемо зустрітися коли ви будете тут. Звісно я розумію, що квартира хороша і її можуть забрати з руками і ногами. Ну і тут до мене прийшли клієнти, говорити я не змогла.

Вимкнулася, пообіцяла передзвонити як звільнюся. Сергій – так представився власник квартири, сказав, що треба все ж лишити якийсь задаток, невеличкий, хоч кілька гривень, щоб він знав що квартира точно здана і не впустив клієнтів.

І якби не прийшов покупець, я б може згодилася і вже перевела йому суму грошей. Та дякуючи людині, яка перервала нашу розмову, я зрозуміла одне, він дуже хороший психолог. Так просив мені мізки. І я почала думати.

Якщо наприклад взяти хоча б 20 людей які купилися на цю об’яву, а я впевнена, що таких було набагато більше, то хоча б по 300-500 гривень з кожного виходить хороша сума. За ці гроші можна купити не одну сотню сімкарт і створити акаунти на сайтах оголошень.

І доречі фото виявилися фейком, так само як і адреса квартири. Коли ми почали розглядати інші реальні варіанти, ми побачили, що фото з кухні тієї псевдо квартири належали іншому будинку, фото спальні і ванної кімнати взагалі взяті з приватного будинку.

По суті ми і оселилися в тій квартирі де хотіли, адже ми зняли той будинок, з об’яви якого були взяті фото. Тільки заключили договір з нотаріусом, без передоплати і зайвих трат. Не ведіться, будьте обережні.

Related Post

Перед тим як грубіянити дівчині, варто задуматися, а може від неї буде залежати подальша доляПеред тим як грубіянити дівчині, варто задуматися, а може від неї буде залежати подальша доля

У Ігоря сьогодні як назло не було настрою, він проспав зміну, ледь встиг на електричку, а по дорозі ще й зачепився кросівком за якийсь камінь. Залетів до лікарні, як ошпарений,

Я думала він мені зраджує і вже почала процес розлучення. А потім не змогла знайти документи на розподіл майнаЯ думала він мені зраджує і вже почала процес розлучення. А потім не змогла знайти документи на розподіл майна

Ми з моїм чоловіком Сашком прожили разом більш ніж 18 років разом. Все було, пережили стільки, що і говорити годі. Коли він потрапив під скорочення я його підтримувала, він же